یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار ویژه
مدیرکل توسعه و ترویج معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی گفت: طرح راه‌اندازی تشکل حرفه‌ای هنرمندان حوزه صنایع‌دستی در البرز کلید خورد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ۱۹۰ مرکز رشد در کشور وجود دارد که صاحبان ایده‌های جدید را حمایت می‌کنند.
رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی البرز اظهار داشت: با پیگیری‌های اخیر صورت گرفته از سوی وزیر میراث فرهنگی و معاون صنایع دستی پیرامون تشکیل مجمع صنایع دستی استان البرز چند روزی است هیات موسس مجمع صنایع دستی استان البرز تشکیل شده است
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری‌ و صنایع ‌دستی البرز اعلام کرد که با توجه به ظرفیت‌های طبیعی و گردشگری استان کمیته طبیعت گردی در البرز فعال می‌شود.
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: ۲۹۴ دانش‌آموز مورد حمایت در البرز از خدمات ویژه مؤسسات کنکوری در قالب برنامه‌ها و کلاس‌های آنلاین و آفلاین بهره‌مند شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش البرز اظهار کرد: امور تربیتی شجره طیبه و صدقه جاریه و میراث گران مایه شهیدان رجایی و باهنر است که توسط این ۲ شهید والا مقام برای حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش تاسیس شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به پایان بهسازی گلزار شهدای امام زاده محمد (ع) کرج گفت: عملیات مرمت و بهسازی این گلزار پایان یافته است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از اجرای نقاشی دیواری با مفاهیم استقبال از بهار در قالب طرح‌های اسلیمی و تذهیبی در سطح شهر خبر داد.
در جریان یک مراسم نورپردازی در چین، تابلو نقاشی «شب‌ پرستاره» ون‌گوگ بر آسمان شب نقش بست.
رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: گرفتن هرگونه کمک اجباری در مدارس البرز غیرقانونی و تخلف محسوب می شود.
رئیس مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج گفت: این مرکز موفق به جذب دو برابری دانشجو در مقایسه با سال‌های گذشته شده است.
سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز گفت: طرح «خدمات مرجع مجازی» در کتابخانه‌های عمومی در این استان فعال شد.
در فاصله کمتر از دو روز مانده به برگزاری مراسم پایانی هفتاد و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب، این رویداد با انتقادات بی سابقه ای رو به رو شده است.


 انتقادها پایان ندارد؛
سریال دل، دل می‌شِکند!
یادداشتی از فرزانه یوسفیان؛
بازگشایی سینماها در شهری با رنگ قرمز!
تحلیل سریال پاتریک ملروز بر اساس اختلال‌های روانی؛
عدم مهارت و آموزش درستِ والدین؛ فرزندان را از درون به قتل می‌رساند!
تحلیل سریال پاتریک ملروز بر اساس اختلال‌های روانی؛
قوانین سخت و پیچیده، اضطراب و هراس به دنبال دارد
تحلیل سریال پاتریک ملروز بر اساس اختلال‌های روانی؛
انزوا یکی از پیچیده‌ترین حالت‌های روحی و روانی بشر است