شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
اخبار ویژه
انیمیشن «در سایه سرو» موفق به کسب جایزه بهترین انیمیشن کوتاه از بیست‌وسومین جشنواره فیلم «ترابیکا»ی آمریکا شد.
کتاب نترس باش نوشتهٔ جین کیس و ترجمهٔ مریم جعفری است و هورمزد آن را منتشر کرده است. پنج اصل مهم برای یک زندگی هدفمند و سرشار از موفقیت در این کتاب آمده است.
در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، معاونت سیما در آغازین روزهای وقوع سانحه شهدای خدمت با راه‌اندازی ستاد انتخابات سیما، دبیرخانه و تشکیل کمیته‌های هشت‌گانه تمهیدات رسانه‌ای و اقدامات اجرایی معاونت سیما درباره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد.
کتاب رها کردن آسان نیست نوشتهٔ ام. سوسا و ترجمهٔ سونیا سینگ است و انتشارات مجید آن را منتشر کرده است. این کتاب دربارهٔ تجربهٔ رهاشدن و رهاکردن انسان‌هاست و به شما می‌آموزد در این راه تنها نیستید و آرامش به وجود شما بازمی‌گردد.
«چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند» نوشته دبی فورد، نویسنده و سخنران آمریکایی است. درک این موضوع که چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند و چرا ما به بدترین دشمن خود تبدیل می‌شویم یکی از مهم‌ترین کنکاش‌هایی است که باید در زندگی انجام دهیم.
پس از استقبال اهالی رسانه از بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه‌های ایران که سال گذشته و پس از وقفه ۱۰ ساله برگزار شد، بیست و دومین دوره این جشنواره با رویکرد محوری «توجه ویژه به تحولات نوین رسانه‌ای» با انتشار فراخوان برگزار می‌شود.
یادداشت‌هایی برای سیاره‌ پراسترس جدیدترین اثر از نویسنده‌ توقف زمان، مت هیگ است. مت هیگ در این کتاب درباره مهم‌ترین و مخرب‌ترین اثر زندگی مدرن بر روح و روان انسان، یعنی اضطراب و استرس صحبت می‌کند.
دبیر کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی از آغاز ثبت نام صدور پروانه موکب‌داری برای اربعین ۱۴۰۳ خبر داد.
ساترا در آستانه برگزاری دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری، بسته محتوایی ویژه‌ای به سکوهای دارای مجوز عرضه می‌کند.
در دومین روز از آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در صداوسیما، سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روی آنتن تلویزیون حاضر می‌شوند.
کتاب کلمات جادویی نوشتهٔ جونا برگر و ترجمهٔ پیمان شیروانی و مریم صفری است. نشر نوین این کتاب را روانهٔ بازار کرده است؛ کتابی در باب استفاده از واژه‌ها برای همراه‌کردن دیگران.
در آستانه سالروز تولد زنده یاد عباس کیارستمی، بزرگداشتی برای این هنرمند در فرانسه برگزار می‌شود.
در نخستین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، سه نامزد ریاست جمهوری برنامه‌هایشان را آغاز می‌کنند.


به مناسبت روز نیروی هوایی نوزدهم بهمن‌ماه
شهید فیروز شیخ حسنی اولین خلبان شهید جنگ تحمیلی از خطه طالقان
 انتقادها پایان ندارد؛
سریال دل، دل می‌شِکند!
یادداشتی از فرزانه یوسفیان؛
بازگشایی سینماها در شهری با رنگ قرمز!
تحلیل سریال پاتریک ملروز بر اساس اختلال‌های روانی؛
عدم مهارت و آموزش درستِ والدین؛ فرزندان را از درون به قتل می‌رساند!
تحلیل سریال پاتریک ملروز بر اساس اختلال‌های روانی؛
قوانین سخت و پیچیده، اضطراب و هراس به دنبال دارد
تحلیل سریال پاتریک ملروز بر اساس اختلال‌های روانی؛
انزوا یکی از پیچیده‌ترین حالت‌های روحی و روانی بشر است