یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲


اخبار ویژه
روز جهانی خاک؛ 14 آذرماه 1402، خیابان شهید بهشتی کرج میزبانِ دوستداران محیط زیست بود؛ زنان و مردان و حتی کودکانی که قلبشان برای پاکیِ زمین می‌‌تپد و گردِ هم آمده بودند تا زشتیِ ته‌سیگارهای رها شده در پیاده‌رو را از چهره‌ی شهر بزدایند.
رئیس هیات هندبال البرز با اشاره به فعالیت یک هزار و ۴۰۰ هندبالیست در رده‌های مختلف از نونهالان گرفته تا بزرگسالان در این استان، گفت: ۲ هندبالیست البرزی با تیم ملی راهی مسابقات بحرین می‌شوند.
سامانه پیامکی وزارت بهداشت با سربرگ V.behdadht پیامکی را برای مردم ارسال کرده و برای تکمیل اطلاعات سلامت محور تنها روی لینک ارسالی کلیک کنید و سایر لینک‌های ارسالی از دیگر سرشماره‌ها می‌تواند جعلی باشد.
کتاب چهار هزار هفته؛ مدیریت زمان برای انسان فانی نوشتهٔ الیور برکمن و ترجمهٔ میثم همدمی است و نشر نوین آن را منتشر کرده است. این کتاب کوشیده است تا تلنگری برای رهاساختن ما از بند اوهام و غفلت‌های جاری در زندگی باشد. این کتاب شباهت چندانی به کتاب‌های مرسوم در باب مدیریت زمان و بهره‌وری ندارد، بلکه اثری عمیقاً فلسفی است که باید با طمأنینه خوانده شود.
تفاهم نامه همکاری مشترک بین «باشگاه استعدادهای درخشان البرز» و «باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان» در محل باشگاه ذوب آهن به امضاء رسید.
ثبت‌نام بخش بازار چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از دوشنبه ۲۰ آذر آغاز می‌شود و تا پایان آذر ادامه خواهد داشت.
رئیس دادگستری اشتهارد استان البرز اعلام کرد: ۱۵ هکتار از اراضی ملی این شهرستان پس از هشت سال با پیگیری قضایی رفع تصرف شد.
مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: کیفیت هوای این استان از شامگاه امروز شنبه تا چهارشنبه هفته جاری در وضعیت ناسالم قرار می‌گیرد.
در هفته پژوهش و فن آوری و با هماهنگی و مدیریت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاداسلامی واحدکرج در نخستین دوره مسابقات ملی شبیه‌سازی روابط بین‌الملل با موضوع «‌شبیه‌سازی برجام در شورای امنیت» که در دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار شد، رتبه دوم را کسب کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از بررسی مشکلات ۵۰۰ نفر از ایثارگران البرز در دور دوم سفر رئیس جمهور خبر داد و گفت: مشکلات موجود در قالب سه میز خدمت بررسی شد.
مشاور معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش تعداد فروشگاه‌های متصل به طرح کالابرگ الکترونیک به ۱۹۷ هزار فروشگاه خرد و زنجیره‌ای خبر داد و گفت: قرار است طی چند روز آینده یکی از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی به این طرح متصل شود.

آمار رسمی تورم از وضعیت بحرانی کارگران می‌گوید؛
دستمزد کارگری و سبد معیشت ۲۱ میلیونی!
صاحب بن عباد طالقانی مؤسس اولین کتابخانه عمومی جهان اسلام
طالقان تنها شهرستان در کل کشور که فاقد کتابخانه عمومی است
ضرورتِ فرهنگ‌سازیِ فضای مجازی؛
«این تصاویر واقعی نیست»...

نظرسنجی
نظر شما درباره سایت جدید چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف