سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹


اخبار ویژه
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه خبر داد که در ماه های اخیر ۱۲ نفر از کارکنان دستگاه قضا در بخش‌های مختلف به اتهام ارتشاء دستگیر و همچنین ۱۸ نفر از وکلایی که در بخش‌های مختلف قضایی برای اعمال نفوذ در پرونده‌ها با پرداخت رشوه تلاش می‌کردند بازداشت شدند.
وزیر بهداشت آخرین اقدامات انجام شده برای خرید واکسن خارجی کرونا و همچنین اقدامات انجام برای تولید واکسن ایرانی این بیماری را تشریح کرد.
طبق پیش نویس بودجه ۱۴۰۰، تا پایان شهریور سال آتی سازمان‌های بیمه‌گر باید صرفاً نسخه الکترونیکی را پذیرش نمایند.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: در پی تصادف یک دستگاه خودروی پراید با وانت آریسان در شهر کرج، یک نفر کشته و 2 نفر مصدوم شدند.
«ولادیمیر آلکنو» با امضای قرارداد، به صورت رسمی سرمربی تیم ملی والیبال مردان ایران شد.
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: از شهردار و رئیس سازمان حمل و نقل و بار مسافر شهرداری درخواست می شود تا سریعا علت توقف اتوبوس های شهرداری در پارکینگی واقع در منطقه 7 را مشخص کنند.
 رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت‌های فرسوده شورای شهر کرج طی تذکری به شهردار گفت: علت کوتاهی‌های مشهود زیرمجموعه تان در انعکاس عملکرد و اقدامات شورای شهر به عنوان مظهر خدمت رسانی به مردم چیست؟
محمدی فرد از جایگزینی دستگاه‌های کارت‌خوان اندرویدی به‌جای پرداخت‌های سنتی اطلاع داد و گفت: تمامی مأموران جمع‌آوری صدقات کمیته امداد البرز به دستگاه‌های پوز مجهز شدند
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز از کمک ۶۷۰ میلیون تومانی نیکوکار مقیم خارج از کشور به مددجویان کمیته امداد البرز خبر داد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرج از رفع تصرف 3000 متر مربع از اراضی ملی بخش آسارا شهرستان کرج خبر داد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز اعلام کرد: در اجرای طرح واگذاری مراتع به بهره برداران، تمام جنبه های اکوسیستم مرتعی یعنی آب، خاک، پوشش گیاهی، دام و انسان دیده شده است .


نظرسنجی
نظر شما درباره سایت جدید چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف