چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹


اخبار ویژه
معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به اینکه دو درصد از ساکنان استان از نعمت آب آشامیدنی با کیفیت و سالم بی‌بهره هستند، ادامه داد:  این دو درصد شامل بخشی از روستاهای استان است که هنوز با شیوه قدیمی آب آشامیدنی خود را تامین می‌کند و شبکه و لوله گذاری انتقال آب  برای آنها انجام نشده است.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، با گسترش زیر ساخت‌ها با هدف استقرار هر چه بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی امروز به بستر و فضایی امن برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تبدیل شده است.
فرمانده انتظامی البرز از دستگیری اعضای باند سارقان منزل که اقدام به 90 فقره سرقت در استان های مختلف کرده بودند، خبر داد.
یاد دوران کودکی که می‌افتیم، بازی بود و جنب و جوش و تحرک. یک جا نشستن برایمان معنا نداشت. اگر توی خانه بودیم پُشتی‌ها و بالش‌ها، وسایل خانه سازی‌مان بودند و ضبط صوت خانه و نوارکاست، تمرین گویندگی و خوانندگی‌مان. اما تمام بازی‌های ما در خانه خلاصه نمی‌شد. به جز یک ساعت برنامه کودک که مجریِ آن بیشتر از اعضای خانواده نگران سلامتِ چشم‌های ما بود، برنامه و کار دیگری برای سرگرمی وجود نداشت.
رئیس اداره حیات وحش حفاظت از محیط زیست استان البرز از رهاسازی ۸ بهله پرنده شکاری در عرصه های طبیعی منطقه حفاظت شده استان البرز خبر داد.
مسابقات جامعه قرآنیان کرج با حضور ۲۳ شرکت کننده‌ جمعه ۴ مهرماه در حسینه قافله اربعین برگزار می‌شود.
محفل ادبی امیرکبیر کرج با حمایت اداره کل کتابخانه‌های عمومی و حوزه هنری استان البرز با همکاری انجمن نویسندگان کرج به مناسبت چهل سالگی آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس ویژه برنامه «ماه و نگاه» را برگزار می‌کند.
  فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: رانندگان تاکسی به هیچ وجه مواد خوراکی را از افراد ناشناس قبول نکنند.
در تاریخ معاصر جامعه ایرانی دستخوش تحولات اقتصادی گوناگونی بوده که گاه متأثر از فضای سیاسی و گاه تأثیرگذار بر فضای سیاسی و حکومتی بوده است. آسیبی که در این دوران ساختار اقتصادی جامعه را تهدید می‌کند تبدیل‌شدن فرهنگ سودگرایی مطلق به ایستاهایی ماندگار در رفتار اقتصادی نسل‌های جوان جامعه است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس به تبیین ارزش‌های هفته دفاع مقدس پرداخت و بر آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با این ارزش‌ها تاکید کرد.
قصه‌گوی برگزیده جشنواره‌های بین‌المللی در بخش مذهبی، خدا را اولین قصه‌گو و قرآن را بزرگترین منبع قصه‌گویی مذهبی معرفی کرد.

کرونا و دردِ دل دانشجویانِ دانشگاه‌ها؛
دانشِ آموزشِ آنلاین را بیاموزیم
 بوم‌رنگ؛ برنامه‌ای سرگرمی و آموزشی کودکان
کودکان البرزی، حافظان میراث طبیعی و محیط زیست

نظرسنجی
نظر شما درباره سایت جدید چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف