مدیری که در روزهای شیوع ویروس کرونا اقدام به مخارج غیر قابل توجیه در دفتر کار خود کرده بود، با حکم استاندار البرز عزل شد.
رئیس انجمن هنرهای نمایشی البرز از برگزاری چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی «کهن‌دشت» به میزبانی نظرآباد خبر داد.
چهارباغ یکی از مناطق زیبای استان البرز و از توابع شهرستان ساوجبلاغ است. این منطقه از شمال به اتوبان تهران-قزوین، از شمال شرقی به خیابان صنعتکاران (مرز میان کرج و کمالشهر) و از جنوب شرق به خط راه‌آهن و جاده قزلحصار می‌رسد. آب و هوا و اقلیم مناسبِ چهارباغ برای فعالیت‌های متنوع کشاورزی و گلخانه‌ای، سبب شده این شهر زیبا قطب گل و گیاه استان البرز نام گیرد.
بخشدار چندار از افزایش قابل توجه مهاجرت معکوس به روستاهای این بخش خبر داد و گفت: سال 98 خوشبختانه حدود 15 درصد به جمعیت روستاها افزوده شد که نشان دهنده ایجاد و توسعه زیرساخت های اصلی در این بخش می باشد.
دبیر کارگروه آموزش انجمن پوشاک مدارس کشور می‌گوید با تدوین اصولی سرفصل‌های آموزشی موردنیاز، به دنبال اصلاح کاستی‌ها و چالش‌ها در حوزه پوشاک مدارس کشور هستیم.
ستاد تنظیم بازار قرار است در جلسه هفته آینده تصمیمات هفته‌های پیش کمیته خودرو را مورد بررسی قرار دهد و از همین رو ممکن است خروجی این جلسه، اعلام قیمت‌های جدید محصولات خودروسازی کشور باشد. این در حالی است که شنیده می‌شود با توجه به جمع بندی دولت از هزینه‌های تولید، رشد بالای ۵۰ درصد برای قیمت خودرو‌های داخلی در نظر گرفته شده است.
جود کلینیک‌های حیات وحش صد درصد برای هر جامعه‌ای لازم است . کشورهای پیشرفته  کلینیکهای تخصصی و متعدد برای گونه های وحشی دارند. کلینیک حیات وحش پردیسان تنها کلینیک حیات وحش ایران است که آن هم در معرض تعطیلیست. اما پس سهم حیات وحش از ثروت ایران چیست؟ چرا ما نمی‌توانیم حتی همین تنها مرکز موجود را برای درمان و نقاهت حیوانات حفظ کنیم؟
فیلم «به نام خدا» به نویسندگی و کارگردانی علی بابایی در مرحله پیش تولید قرار گرفت.
تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی‌ خود در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ مقابل تیم چین تایپه صف‌آرایی خواهد کرد.
فرمانده سپاه استان البرز گفت:بهره برداری از یک هزار پروژه محرومیت زدایی بسیج سازندگی در شهرستان های استان از برنامه های هفته دفاع مقدس است.
"قیچی، روبان و صلوات"؛ تمام آن چیزی که این روزها و در هفته دولت در تمامی شهرستان‌ها می‌شنویم اما ...
درختانی که نزدیک به دو دهه سن دارند، تنها به دلیل نامگذاری بلوار در منطقه تهران‌دشت رها شده اند.