جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

دغدغه‌ رهبر معظم انقلاب درباره فضای مجازی فصل الخطاب عملکرد متولیان فرهنگ و رسانه باشد

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: به عنوان نماینده وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان البرز، فرایند ساماندهی زیرساختی رسانه‌های استان البرز را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش رمزگشانیوز؛ د «سعید جابری انصاری»، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، با اشاره به دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز در بحث مدیریت فضای مجازی استان البرز گفت: فرایند ساماندهی زیرساختی رسانه‌های استان از مدت‌ها قبل آغاز شده است، به عنوان نماینده وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان البرز با جدیت این موضوع را پیگیری و دنبال می‌نماییم.

جابری انصاری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی مکرراً در بیانات خود ضرورت مدیریت فضای مجازی را مورد تاکید قرار داده‌اند، اظهار داشت: ترویج گفتمان جهاد تبیین نقش رسانه‌ها را در جنگ نرم دشمنان نظام جمهوری اسلامی متذکر می‌شود موضوع مهمی که متولیان حوزه فرهنگ و رسانه می‌بایست فصل الخطاب عملکرد خود را در فعالیت‌های حوزه اطلاع رسانی و رسانه‌ای مورد توجه جدی قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه این موضوع دغدغه ریاست شورای فرهنگ عمومی استان و استاندار البرز نیز می‌باشد و شخصا این مهم را به عنوان اولویت اصلی شورای فرهنگ عمومی استان مطرح نموده‌ام، گفت: از بدو ورود به استان البرز فرایند ساماندهی زیرساختی رسانه‌های این استان به عنوان یکی از استان‌هایی که با آمار بالای ثبت رسانه در سازمان مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناخته شده است؛ آغاز شده است.

جابری انصاری گفت: طرح مدیریت فضای مجازی این استان در شورای اطلاع رسانی البرز مطرح شده است و ساز و کارهای اجرای آن نیز شهرستان به شهرستان در دستور کار قرار گرفته و بزودی به ادارات مرتبط ابلاغ خواهد شد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تاکید کرد: تدوین بانک اطلاعاتی برای کلیه فعالان رسانه‌ای استان البرز آغاز شده است و خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دریافت فرم ثبت مشخصات خود اقدامات اولیه را نسبت به تدوین و تکمیل این بانک اطلاعاتی که مرجع معرفی آنها به دستگاه‌های اداری و اجرایی استان خواهد بود، انجام دهند.

انتهای پیام/   
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات