یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

هشتمین جشنواره ملی «فانوس» در استان البرز فراخوان داد

هشتمین دوره جشنواره ملی «فانوس» در استان البرز از سوی شعبه سازمان هنری و سینمایی دفاع مقدس استان البرز فراخوان داد و علاقه‌مندان تا اول تیر ماه سال ۱۴۰۳ برای ارسال آثار به جشنواره استانی و ملی فانوس مهلت دارند.

البرز- رمزگشانیوز؛ پویا پارسا رئیس شعبه سازمان هنری و سینمایی دفاع مقدس استان البرز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: هشتمین دوره جشنواره ملی «فانوس» در استان البرز از سوی شعبه سازمان هنری و سینمایی دفاع مقدس استان البرز در بخش‌های هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، فیلم و سریال، موسیقی و سرود، تولیدات رادیویی و بخش ویژه دانش‌آموزی برگزار می‌شود.
وی افزود: هشتمین جشنواره ملی فانوس، در بخش هنرهای نمایشی در رشته‌های تئاتر صحنه‌ای و خیابانی و نمایش‌نامه و در بخش فیلم در رشته های فیلم‌های داستانی کوتاه و مستند کوتاه، انیمیشن، نماهنگ، در بخش موسیقی و سرود در رشته های موسیقی با کلام و بی‌کلام، سرود و در بخش رادیو در رشته‌های نمایش رادیویی و پادکست برگزار می‌شود.
پارسا اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود در بخش تئاتر صحنه‌ای، سرود، نقاشی و فیلم کوتاه ۱۸۰ ثانیه‌ای را از رشته‌های در نظر گرفته شده برای رقابت در بخش ویژه دانش‌آموزی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
رئیس شعبه سازمان هنری و سینمایی دفاع مقدس استان البرز در ادامه با بیان اینکه موضوع تمامی آثار باید مرتبط با حوزه دفاع مقدس و مقاومت باشد، گفت: نقش مردم در دفاع مقدس، نقش بسیج در دفاع مقدس، شهیدان، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان و خانواده‌های معظم این عزیزان در دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم و وطن و مجاهدان و مقاومت اسلامی از جمله محورهای جشنواره است.
پارسا ادامه داد: مرحله ملی جشنواره در تابستان ۱۴۰۳ به میزبانی شهرکرد برگزار می‌شود علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این جشنواره آثار خود را در پیام‌رسان‌های ایتا به شماره 09108757113 ارسال کنند.
وی در پایان افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02634970269 تماس حاصل نمایند و یا به دبیرخانه جشنواره به نشانی کرج- شهرک جهان نما - پارک جهان نما- اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز مراجعه کنند. 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات