یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار ویژه
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز گفت: در سال جاری توانستیم ۳ هزار و ۳۱۴ هکتار از اراضی کشاورزی را در استان البرز آزادسازی کنیم.
استاندار البرز در هفتاد و هفتمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با تاکید بر اهمیت هدف گذاری برای سال ۱۴۰۰ گفت:  تحقق یک میلیارد دلار صادرات از استان را به عنوان هدف قرار داده بودیم و این امر آرمان بزرگی بود که اکنون تا حدود زیادی عملیاتی و اجرایی شده است.
آیت الله حسینی همدانی با خطاب قرار دادن اعضای شورای نگهبان، گفت: این را هم عرض کنم که اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام مواظب باشید در مساله اف ای تی اف با فشار و جنگ روانی موجود دچار اشتباه محاسباتی نشوید که خدای نکرده به ضرر منافع امروز و فردای مردم مطلبی را تصویب کنید.
عزیزاله شهبازی گفت: ۸۰ درصد تحقیقات کشاورزی کشور در البرز صورت می‌گیرد و بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی و ۱۵۰ برند ملی در این استان مستقر است.
عزیزاله شهبازی گفت: برای برگزاری انتخاباتی امن، پرشور و سالم مهیا هستیم.
استاندارالبرز گفت: والدین شهیدان داود و محمدحسین فهمیده الگوی ایثار، حفظ و نشر ارزش های اسلامی و دفاع مقدس بودند.
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اردوگاه ماده ۱۶ البرز راه اندازی شده و برای تداوم و استمرار خدمات دهی در این کمپ باید تمامی مسئولان استان همراهی ویژه ای داشته باشند.
نماینده عالی دولت در استان البرز اظهار داشت: زیرساخت‌های لازم اعم از تصفیه خانه و رینگ سراسری شبکه آبرسانی البرز مورد تقاضا است؛ گرچه این امر آغاز شده ولی درخواست تکمیل آن را داریم.
نماز عبادی سیاسی جمعه هشتم اسفندماه شهرستان کرج به امامت آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده رهبر معظم انقلاب در استان البرز و امام‌جمعه کرج در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) کرج اقامه شد.
جمعی از دبیران و فعالان اجتماعی تشکل‌های غیردولتی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز (سازمان‌های مردم‌نهاد) با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با حضرت آیت‌الله حسینی همدانی دیداری صمیمانه را برگزار نمودند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز گفت: با پیگیری های استاندار محترم البرز روند تکمیل پروژه های حساس و استراتژیک استان در حوزه راه ها تسریع شد و ماموریت ویژه رییس جمهور محترم به عزیزاله شهبازی در حال تحقق است.
کنگره استانی لشگر فرشتگان تاریخ‌ ساز البرز با هدف تجلیل از خانواده زنان شهیده و زنان جانباز و آزاده استان با حضور و سخنرانی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز در مجتمع اقامتی تفریحی ایثار کوهسار شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان کرج گفت: داوطلبانی که برای تطبیق مدارک خود به فرمانداری کرج مراجعه خواهند داشت، در ایستگاه سلامت تست می‌شوند