اخبار ویژه
در پی حادثه‌ بسیار تلخ آتش‌سوزی در یکی از مراکز درمانی تهران که به جان‌باختن جمعی از شهروندان انجامید، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیام تسلیت، دستگاههای مسئول را موظف کردند ضمن بررسی موضوع، تدابیر لازم را برای کاستن از آسیبها و خسارتها به کار گیرند.
رییس دفتر رییس جمهوری طی بخشنامه‌ای استانداران را مکلف به تلاش در جهت کنترل قیمت‌ها کرده و تأکید کرده است: وزیران و استانداران باید راه‌حل‌های مناسب خود را برای برداشتن فشار از روی دوش مردم و کمک به عبور از شرایط جاری ارائه کنند.
 دو سال پیش که مدیری با انبوهی از نزدیکان خود از استان دیگری به البرز آمد، یکی از رهاوردهایش مدیران یک‌شبه و بی‌سابقه بود...
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد گفت: برگزاری جلسات رسمی ستاد انتخابات در این حوزه انتخابیه از 21 تیرماه آغاز می‌شود.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: مشکلات اقتصادی و تحریم از طریق مذاکره و تعامل قابل حل است اما نه با امریکا و دشمنان بلکه با ظرفیت‌های بی‌نظیر داخل دانشگاه‌ها و شرکتهای دانش بنیان.
امام چمعه کرج ضمن تذکری به دستگاه‌های اجرایی گفت: در اختیار گذاشتن امکانات مادی و معنوی شهر و استان به کاندیداها جرم و قابل‌پیگیری است.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان البرز با اشاره به تلاش برای پیشگیری از کرونا، از لغو برگزاری نماز جمعه این هفته در تمامی شهرستان‌های البرز خبر داد.
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه بر لزوم تقویت اقتصاد دانش‌بنیان با حمایت از جامعه متخصص و نخبه کشور تاکید کرد.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه ما یک صنعت فناورانه دراختیار داریم که بدون محدودیت آماده انتقال آن به صنعت خودروی کشور هستیم، گفت: راه صنعت خودروی کشور از بیرون مرزها نمی گذرد و با تکیه بر دانش ایرانی می‌توانیم پیچیده‌ترین فناوری‌ها را مدیریت کنیم.
سخنگوی قوه قضاییه ضمن اعلام پایان رسیدگی به پرونده «روح‌الله زم» از صدور حکم اعدام برای وی خبر داد.
دادستان تهران از شناسایی ۳۶ نفر از افرادی که در ترور سردار سلیمانی نقش داشتند، خبر داد.
اینکه استعفای «حمیدرضا ابوطالبی» مستقیما به دفاعش از اصل مذاکره بدون‌ توجه به آنکه طرف مقابل کیست، بستگی دارد یا خیر؛ مشخص نیست ولی آنچه عیان است، خداحافظی یکی دیگر از اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار دولت دوازدهم با حسن روحانی و کابینه‌اش است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با رئیس و مسئولان عالی قضایی و همچنین رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور گفتند: مبارزه با فساد که در این دوره به اوج خود رسیده است باید بدون اغماض و بر اساس حق و عدل و قانون و همچنین بدون تعدی و ظلم به افراد بیگناه با قدرت ادامه یابد.