یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
اخبار ویژه
مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز ۴۰۸ واحد مسکن مهر به میمنت عید سعید فطر تحویل متقاضیان می‌شود.
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هفته کار و کارگر بهانه ای برای قدرشناسی از این تلاشگران عرصه آبادانی و توسعه است.
فرآیند انتخاب واحد نمونه استاندارد سال 1399 در استان البرز آغاز شد .
با حضور نماینده عالی دولت در استان البرز سیستم رصد و پایش هوشمند اراضی کشاورزی و نظارت بر روند تغییر کاربری‌های غیر مجاز در استان البرز راه‌اندازی شد.
 مدیر کل امور اقتصادی و دارایی البرز گفت: ۵۸۰ هزار سهامدار عدالت غیر مستقیم در این استان داریم که از این تعداد ۳۰۰ هزار نفر تاکنون در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از تصویب ۷ منطقه آزاد جدید در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام‌کرد: همه سهامدران حقیقی و حقوقی باید کد شهاب حساب را در سیستم بانکی خود ثبت کنند تا پرداخت سود، اصل سررسید اوراق و غیره با اختلال مواجه نشود.
رئیس اتاق بازرگانی البرز با تشکر از اقدامات قضایی در راستای حمایت از بخش تولید اظهار داشت: قوه قضاییه در دوران تحول اقدامات بسیار موثری در راه رفع مشکلات قضایی واحدهای صنعتی در استان البرز برداشته است.
رئیس سازمان صمت البرز گفت: در سال ۹۹ باوجود تخصیص اعتبار مصوب تسهیلات مشاغل خانگی به استان البرز، توانستیم رقم تسهیلات مذکور را به بیش از ۶ برابر افزایش دهیم.
رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج درخواست کرد: رویکرد گزارش عملکرد چهار ساله نظام مدیریت شهری با دو محوریت حقوقی و عملکردی تهیه و تدوین شود.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در متنی یازدهم اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر را به تمام فعالان در این عرصه تبریک گفت.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بینالمللی پیام گفت: کارآفرینی واژه ای است که اگر چه سابقه طولانی در دنیا دارد اما در کشور ما طی سال های اخیر به آن پرداخته شده و می توان گفت که کلمه ای نوین  بوده و تا رسیدن به جایگاه واقعی خود فاصله بسیاری دارد.
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد کرونا در البرز گفت: تاریخ انقضای کارت‌های بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری شهروندان تا پایان سال ۱۴۰۰ و به مدت یکسال تمدید شده است.