چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
اخبار ویژه
رییس اتاق اصناف البرز از اجرای طرح تشدید برخورد با واحدهای صنفی طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در این استان خبر داد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به توسعه پروازهای مسافری از این فرودگاه گفت: با توجه به استقبال خوب مردم استان از پروازهای این فرودگاه، توسعه مسیرهای پروازی از پیام در دستور کار قرار گرفته است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با ذکر این نکته که تا امروز کارت بازرگانی هیچ یک از شرکت‌های تولیدی تعلیق نشده است، گفت: تنها در بحث صدور و تمدید کارت‌های بازرگانی این شرکت‌ها مشکل جزیی ایجاد شده بود که برطرف شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز اعلام کرد که در سال جهش تولید با حمایت مسئولان استان البرز  یک هزار و٥٠٠ نفر در شهرک‌های صنعتی استان البرز جذب بازار کار شدند.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز اعلام کرد که مسیر هوایی کرج - یزد و بالعکس به پروازهای فرودگاه بین المللی پیام افزوده شد.
 منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در نظر دارد نسبت به طراحی و انتخاب لوگوی جدید خود از طریق فراخوان عمومی اقدام نماید.
«مرتضی سلامی» در راستای رفع شک و شبهه‌های ایجاد شده در خصوص بیمه رانندگان به بیان پاره‌ای توضیحات پرداخت .
مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز اعلام کرد: مردم با ضمانت گذاشتن ۶۹ درصد از سهام عدالت و بدون نیاز به ضامن از بانک‌هایی که شماره شبا آن را به سامانه سهام عدالت اعلام کرده‌اند، می توانند وام دریافت ‌کنند.
تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان ملی استاندارد ایران و تعاونی تامین نیاز انجمن صنفی تولیدکنندگان سازه‌های فولادی فرا استانی امروز در سازمان ملی استاندارد ایران در کرج امضا شد.
 نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در البرز تنها نیستند چراکه در قالب برگزاری جلسات تخصصی رفع موانع تولید و بازدیدهای میدانی، نسبت به احصا مشکلات آنها و برنامه‌ریزی برای حل موانع اقدام می‌شود.
طرح عرضه مستقیم محصولات کشاورزی تحت عنوان «از مزرعه تا سفره مردم» به صورت پایلوت در البرز اجرا می‌شود.
دبیر ستاد تنظیم بازارگفت: ستاد تنظیم بازار، سازمان توسعه تجارت را مکلف کرده است نسبت به تعیین عوارض برای صادرات شیرخشک و محصولات لبنی اقدام کند، ضمن اینکه به کره ارز 4200 تومانی تعلق نمی گیرد.
در دهمین جلسه کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز موضوع تشکیل کارگروه ویژه بازنگری اهداف و برنامه‌های کمیسیون ‌صنعت و معدن مطرح شد.