شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار ویژه
وزیر نفت با مثبت ارزیابی کردن فروش نفت عنوان کرد: بیش از ۸۰ درصد از پول نفت صادر شده به خارج از کشور به صورت ارزی و مابقی به صورت تهاتر با دارو و کالای اساسی انجام می شود.
وزیر کار از دستور ویژه رییس جمهور برای رسیدگی به درخواست معترضان به عدم دریافت یارانه خبر داد و گفت: یارانه واریزی برای کسانی که به اشتباه در فهرست دهک دهم قرار گرفته اند، قابل برداشت میشود.
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده را به‌صورت الکترونیکی آغاز کرد.
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت: با همکاری تمام دستگاه‌های مربوطه با مدیریت استاندار البرز، کارگروه تنظیم بازار و پیگیری دستگاه‌هایی همچون جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات حکومتی بحث تأمین، توزیع و نظارت کالاها به خوبی انجام می‌شود.
مدیرکل مخابرات البرز گفت: توسعه فیبر نوری به سمت منازل یکی از برنامه‌های اصلی این دولت با هدف افزایش سرعت دسترسی مردم به اینترنت است.
برای نخستین بار در طول دوره های گذشته، مصوبات اجلاسیه شورای عالی استاندارد توسط ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ابلاغ گردید که رفع تعلیق از اجرای اجباری الزامات 9 استاندارد اجباری تایید نوع خودرو با هماهنگی رییس سازمان ملی استاندارد ایران و نیز معرفی و تصویب نشان جدید سازمان ملی استاندارد ایران و بسته پیشنهادی تحولی سازمان ملی استاندارد ایراناز جمله این مصوبات به شمار می‌رود.
سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از امروز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه آغاز به کار کرد. 
مدیرکل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران از توزیع ۱۰۰ هزار تن انواع برنج وارداتی و ۶۰ هزار تن شکر در کشور با هدف حفظ آرامش بازار و ثبات قیمت‌ها خبر داد.
با حکم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، علیرضا زاهدیان به عنوان مدیرعامل شرکت پارس خودرو منصوب شد.
 طی حکمی از سوی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام مجتبی شمس‌نژاد به عنوان «معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه پیام» منصوب شد.
معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) جزییات دریافت سود سهام عدالت سهامدارانی که اطلاعات آنان کامل نیست را تشریح کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: هر فردی به هر دلیلی مشمول دریافت یارانه نشده است، ۳ ماه فرصت دارد تا اعلام کند.
وزیر صمت از تصویب کلیات واردات خودرو در هیات دولت پیرو پیگیری‌های این وزارتخانه خبر داد و تاکید کرد: جزئیات و چگونگی آیین‌نامه واردات خودرو به‌زودی اعلام و اطلاع رسانی می‌شود.