اخبار ویژه
بر اساس آمار نیروی انتظامی، کشفیات قاچاق لوازم خانگی در سال ۹۷، ۶ هزار و ۷۳۳ میلیارد ریال بوده است که در سال ۹۸، با رشد ۶.۷ درصدی به ۷ هزار و ۱۸۶ میلیارد ریال رسیده است.
رئیس اتاق بازرگانی استان البرز مهم‌ترین چالش اقتصادی این استان را تامین مواد اولیه و تهیه ماشین‌آلات خطوط تولید واحدهای تولیدی عنوان کرد.
دولت آینده در همان ابتدای فعالیت خود باید حداقل ۳۰۰ هزار میلیارد تومان برای بازپرداخت اوراق بدهی که دولت روحانی منتشر کرده، کنار بگذارد، رقمی بیش از نصف کل بودجه عمومی دولت!
مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا و ارز گفت: با هدف ساماندهی بازار مرزی، تسهیلاتی برای مبادلات در این نواحی انجام شده است که افزایش کشفیات قاچاق لوازم خانگی یکی از ثمرات این طرح است.
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج در عصر کرونا متولد شد و با تشریف‌ فرمایی اعضای شورای شهر، شهردار و شهرداری‌چی‌ها با اجاره صندلی، میز، پذیرایی، با قیچی و روبان قرمز مزین به گل دید و بازدید شد. مبارکه!
بانک مرکزی در بخشنامه‌ای خطاب به شبکه بانکی با اعلام اینکه بلوکه کردن بخشی از تسهیلات اعطایی به مشتریان، در قالب انواع سپرده‌ها ممنوع است، یادآور ‌شد در صورتی که بانک ها قصد دارند معادل بخشی از مبلغ تسهیلات اعطایی را به صورت وثیقه نقدی و در قالب سپرده بپذیرند، باید سود علی‌الحساب به آن سپرده تعلق گیرد.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، با بیان اینکه امروز تحول دیجیتال یک اصل غیر قابل انکار و تنیده شده در اجزاء زندگی تمام مردم جهان است گفت: صنعت و تولید نیز از این اصل مستثنی نبوده و چه بسا تاثیر گذاری‌اش از این تحولات بسیار بیشتر از سایر بخش‌ها بوده است.
امکان ویرایش اطلاعات برای مشمولان سهام عدالت دیگر وجود ندارد. این درحالی است که این افراد برای ورود به درگاه اینترنتی مربوطه و دیدن سبد خود، باید شماره همراه‌شان به نام خودشان باشد. در این راستا معاون شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه توضیحاتی ارائه کرد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزایش پروازها و رفع محدودیت‌ها را تنها راهکار مقاومت‌ در این شرایط سخت دانست و از تشدید نظارت‌ و اقدامات پیشگیرانه این سازمان در اجرای صحیح پروتکل‌های بهداشتی در بخش حمل و نقل هوایی خبر داد.
رئیس بنیاد مستضعفان از تخصیص ۲۳۰ میلیارد تومان برای تامین ودیعه و اجاره‌بهای مسکن اقشار نیازمند و مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی خبر داد.
 معاون هوانوری و امور فرودگاهی فرودگاه بین‌المللی پیام از  برقراری پرواز کرج- کیش و بالعکس خبر داد.
هیئت وزیران با پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۱۳۹۹ موافقت کرد.
عضو کابینه دولت دوازدهم با اعلام اینکه افزایش اجاره بها در تهران حداکثر تا ۲۵ درصد، در سایر کلانشهرها حداکثر تا ۲۰ درصد و در سایر شهرها نیز تا ۱۵ درصد مجاز است، گفت: وزارت صمت مکلف به فعال کردن سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و متصل کردن آن به وزارت راه و شهرسازی شد.