سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲

اختلافات خانوادگی مرگ جوان 33 ساله را رقم زد

 شخصی که به دلیل اختلاف خانوادگی با ضربات سلاح سرد پسرعموی خود را در جاده ‌ای خارج شهر به قتل رسانده بود، توسط پلیس آگاهی البرز شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش رمزگشانیوز؛ سرهنگ «محمد نادربیگی» رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: 18 مهرماه سال جاری شخصی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس و اعلام کرد که برادرش توسط یکی از بستگانشان به وسیله ضربه چاقو به شدت مجروح شده است.
وی افزود: بلافاصله عوامل گشت انتظامی در محل حادثه حاضر و متوجه شدند که شخص مجروح به دلیل اختلافات خانوادگی توسط پسرعمویش با بهانه خراب شدن ماشین به جاده‌های حاشیه شهر کشانده شده و به وسیله ضربات چاقو به شدت مجروح شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه فرد مجروح توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و به دلیل شدت صدمه وارده جان می‌بازد، گفت: بلافاصله اقدامات پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز و پس از چندین شبانه روز اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه این شخص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی انگیزه قاتل از انجام قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و گفت: در تحقیقات تکمیلی متهم به صراحت به قتل پسرعمویش با ضربات سلاح سرد اعتراف کرد.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به تکمیل پرونده و معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: بسیاری از جنایت‌ها و جرایم خشن به وقوع پیوسته به دلیل عدم توانایی افراد در کنترل خشم است که لازم است با آموزش مهارت‌های کنترل خشم در مواقع عصبانیت و با بکارگیری این مهارت ها از وقوع جنایات این چنین پیشگیری شود.
 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات