شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار ویژه
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از اهتمام تلاش ویژه جهت ارتقاء شاخص‌های اقامه نماز خبر داد و گفت: با تمام توان و قوا در راستای تحقق تکلیف قانونی و شرعی به منظور ترویج این گفتمان تلاش خواهیم نمود.
حضرت آیت الله سید عبدالله فاطمی‌نیا لحظاتی قبل جان به جان‌آفرین تقدیم کرد و روح مطهرش به ملکوت اعلی پیوست.
با حکم دکتر بهرام عین اللهی ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، پدرام پاک آیین دستیار رسانه ای وزیر و سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه شد .
مسعود ستایشی با حکم رئیس قوه قضاییه به عنوان سخنگوی قوه قضاییه منصوب شد.
معاون سازمان زندان‌های کشور گفت: تعداد زندانیان جرائم سبک برای استفاده از پایند الکترونیکی تا شهریور ۲ برابر شده و به ۲۰ هزار نفر افزایش می‌یابد.
معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت: بیش از ۹۵۰ دفتر پیشخوان خدمات اللکترونیکی در سطح کشور از امکان ارسال درخواست صدور شناسنامه با استفاده از ظرفیت ارتباطات الکترونیکی برخوردار شدند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان در هیأت امنای تأمین اجتماعی تصویب شد و به زودی در دولت مصوب می‌‌شود.
رییس سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس مصوبه سازمان کنفرانس اسلامی، سهمیه هر کشور برای حج، یک هزارم جمعیت آن کشور است که سهم ایران ۸۵ هزار نفر تعیین شد.
روند ثبت‌نام قطعی زائران حج تمتع سال جاری از فردا آغاز می‌شود که با توجه به محدودیت عربستان، افراد زیر ۶۵ سال به حج مشرف می‌شوند. همچنین گذرنامه حجاج باید تا ۱۰ دی‌ماه سال جاری معتبر باشد.
معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه واکسن‌های آسترازنکا و سینوفارم مورد تایید عربستان است گفت: ثبت نام از متقاضیان تشرف به حج تمتع که کمتر از ۶۵ سال دارند، از روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور آغاز می‌شود.  
 وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه‌بندی معلمان که قریب به ۱۰ سال است کلید خورده است از دوشنبه هفته آینده در کمیسیون دولت مطرح خواهد شد.
مدیرکل دفتر ایمنی و تضمین کیفیت فرودگاه امام گفت:‌ طبق آخرین مقررات ستاد ملی مبارزه با کرونا تمام مسافران ایرانی از هر کشوری و مسافران عراقی می‌توانند با داشتن کارت واکسن دوز دوم که دو هفته از تاریخ تزریق آن گذشته و یا با تست pcr منفی 72 ساعته وارد کشورمان شوند.
رئیس سازمان غذا و دارو، در نشست خبری آنلاین، به تشریح وضعیت بازار دارویی کشور پرداخت.


در گفت‌وگو با آزاده آریایی مطرح شد؛
اتخاذ راهبردهای آموزشی در انجمن پوشاک مدارس ایران
در گفتگو با مسئول کلینیک بازپروری حیات وحش پردیسان عنوان شد؛
تعطیلی قریب الوقوع مرکز بازپروری حیوانات وحشی مصدوم
در عصر کرونا متولد شد
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج
یادداشتی به قلم «الهام آمرکاشی»
 ازدیاد خبر مرگ وَ روند معکوس تاب‌آوری!
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
جوانی از سبد ایران جمع می‌شود!
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
کــرونای سیاه ضرب‌در سفره‌های سفید
با اجرای طرح غربالگری
900 زندانی در البرز آزاد شدند
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
رویــدادِ چهار9 و یک پلان کم‌فرهنگی!
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
 آموخته‌اند وانمود کنند، می‌دانند!
یادداشتی از تیلدا حسینی
بصیرت عاشورایی و ابَر بحران کرونایی