اخبار ویژه
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از پردازش تصویری مسافران مترو به منظور بررسی وضعیت استفاده از ماسک خبر داد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزایش پروازها و رفع محدودیت‌ها را تنها راهکار مقاومت‌ در این شرایط سخت دانست و از تشدید نظارت‌ و اقدامات پیشگیرانه این سازمان در اجرای صحیح پروتکل‌های بهداشتی در بخش حمل و نقل هوایی خبر داد.
در پی حادثه‌ بسیار تلخ آتش‌سوزی در یکی از مراکز درمانی تهران که به جان‌باختن جمعی از شهروندان انجامید، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیام تسلیت، دستگاههای مسئول را موظف کردند ضمن بررسی موضوع، تدابیر لازم را برای کاستن از آسیبها و خسارتها به کار گیرند.
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه کرونا دوباره قدرت گرفته، گفت: تعطیلی پنجشنبه‌ها، کاهش ساعات کار ادارات، حضور یک سوم پرسنل در ادارات و اعمال دورکاری، موافقت برای مرخصی گروه‌های حساس، محدودیت فعالیت در پارک‌ها و مراکز تفرجگاهی، تعطیلی پاساژها و اجتماعات مسقف به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد می‌شود و در صورت موافقت رییس جمهور محترم اجرایی می‌شود.
رئیس بنیاد مستضعفان از تخصیص ۲۳۰ میلیارد تومان برای تامین ودیعه و اجاره‌بهای مسکن اقشار نیازمند و مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی خبر داد.
 معاون هوانوری و امور فرودگاهی فرودگاه بین‌المللی پیام از  برقراری پرواز کرج- کیش و بالعکس خبر داد.
هیئت وزیران با پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال ۱۳۹۹ موافقت کرد.
عضو کابینه دولت دوازدهم با اعلام اینکه افزایش اجاره بها در تهران حداکثر تا ۲۵ درصد، در سایر کلانشهرها حداکثر تا ۲۰ درصد و در سایر شهرها نیز تا ۱۵ درصد مجاز است، گفت: وزارت صمت مکلف به فعال کردن سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و متصل کردن آن به وزارت راه و شهرسازی شد.
 سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی ضمن تاکید بر بسته شدن پرونده پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونایی گفت: هفتم تیرماه با سرشماره   V.REFAH فقط برای 910 هزار سرپرست خانوار که کد ملی خود را به اشتباه و یا با شماره تلفن همراه دیگران ارسال کرده بودند، پیامک مجدد ارسال شد.
فرودگاه بین المللی پیام به عاشقان تشرف به حرم رضوی با هدف تسهیل سفر و بهره‌مند شدن تمام اقشار استان از این سفر زیارتی، خدمات حمایتی ارائه می کند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با رئیس و مسئولان عالی قضایی و همچنین رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور گفتند: مبارزه با فساد که در این دوره به اوج خود رسیده است باید بدون اغماض و بر اساس حق و عدل و قانون و همچنین بدون تعدی و ظلم به افراد بیگناه با قدرت ادامه یابد.
یورو مانیتور تحلیلی از تغییرات جمعیتی ایران تا سال 2030 ارائه داده که برمبنای این تحلیل، در سال 2030 تعداد 2.26 میلیون نفر از مردم ایران بین 35 تا 50 سال سن خواهند داشت که تقریباً یک‌نفر از هر سه‌نفر ایرانی را شامل می‌شود و در این سال، تعداد افراد صفر تا هفت‌ساله و نیز 16 تا 34ساله نسبت به سال 2010 کاهش چشمگیری خواهد داشت.
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج در عصر کرونا متولد شد و با تشریف‌ فرمایی اعضای شورای شهر، شهردار و شهرداری‌چی‌ها با اجاره صندلی، میز، پذیرایی، با قیچی و روبان قرمز مزین به گل دید و بازدید شد. مبارکه!


در گفت‌وگو با آزاده آریایی مطرح شد؛
اتخاذ راهبردهای آموزشی در انجمن پوشاک مدارس ایران
در گفتگو با مسئول کلینیک بازپروری حیات وحش پردیسان عنوان شد؛
تعطیلی قریب الوقوع مرکز بازپروری حیوانات وحشی مصدوم
در عصر کرونا متولد شد
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
جوانی از سبد ایران جمع می‌شود!
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
وقت‌کُشی به صرف چای!
تعطیلی مدارس؛ معضل یا راه‌حل؟
کاش من یک معلم بودم!