سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
اخبار ویژه
طبق پیش نویس بودجه ۱۴۰۰، تا پایان شهریور سال آتی سازمان‌های بیمه‌گر باید صرفاً نسخه الکترونیکی را پذیرش نمایند.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: در پی تصادف یک دستگاه خودروی پراید با وانت آریسان در شهر کرج، یک نفر کشته و 2 نفر مصدوم شدند.
محمدی فرد از جایگزینی دستگاه‌های کارت‌خوان اندرویدی به‌جای پرداخت‌های سنتی اطلاع داد و گفت: تمامی مأموران جمع‌آوری صدقات کمیته امداد البرز به دستگاه‌های پوز مجهز شدند
سخنگوی وزارت بهداشت، استان‌هایی که بیشترین میزان بروز مرگ و میر کرونایی را داشتند، اعلام کرد.
 سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین در این استان خواست فریب افراد کلاهبردار و شیاد را نخورند.
کلیات طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرهای کشور، از سوی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اعلام شد.
رییس ستاد مقابله با کرونا استان البرز گفت: از روز شنبه اول آذرماه 99 محدودیت های مصوب ستاد ملی در البرز نیز اجرایی می شود.
 معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد:‌ تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از اول آذرماه ممنوع است و این اقدام در ادامه تشدید محدودیت ها در شهرها و مناطق قرمز اعمال می شود.
دبیر شورای تحول قضایی دادگستری استان البرز از جمع‌آوری اطلاعات بیش از 80 هزار بنگاه اقتصادی و واحد صنفی استان البرز در سامانه «سمتاد» خبر داد و گفت دسترسی قضات به این سامانه به زودی فراهم می شود.
جاده کرج چالوس تا سه شنبه فقط تا دوراهی شهرستاتک باز است.
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استعفای وزیر بهداشت شایعه است و صحت ندارد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در البرز با اشاره به ارائه پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای تهران برای کاهش آمار مبتلایان به کرونا به ستاد ملی کشور افزود: با توجه به اینکه برای اعمال محدودیت‌ها تهران و کرج با هم دیده می‌شود، اگر تهران تعطیل شود البرز هم تعطیل خواهد شد.
معاون درمان وزارت بهداشت، در خصوص تعطیلی دوهفته‌ای کشور برای کنترل شیوع کرونا، گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا، شنبه در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد.


در گفت‌وگو با آزاده آریایی مطرح شد؛
اتخاذ راهبردهای آموزشی در انجمن پوشاک مدارس ایران
در گفتگو با مسئول کلینیک بازپروری حیات وحش پردیسان عنوان شد؛
تعطیلی قریب الوقوع مرکز بازپروری حیوانات وحشی مصدوم
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
 آموخته‌اند وانمود کنند، می‌دانند!
در عصر کرونا متولد شد
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج
یادداشتی از تیلدا حسینی
بصیرت عاشورایی و ابَر بحران کرونایی
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
جوانی از سبد ایران جمع می‌شود!
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
وقت‌کُشی به صرف چای!
تعطیلی مدارس؛ معضل یا راه‌حل؟
کاش من یک معلم بودم!