یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار ویژه
سرهنگ علی محمد رجبی درباره احتمال کلاهبرداری از شهروندان و به خصوص کاربران فضای مجازی در پوشش حراج‌های آخرسال، اجناس دست دوم، نوروز و ... هشدار داد.
مدیر ندامتگاه قزلحصار کرج اعلام کرد: از آغاز اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان با حضور مسوولان قضایی در این ندامتگاه ۲ هزار مددجو آزاد شدند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت امام جواد(ع) ۳۰ زندانی جرائم غیر عمد با مشارکت خیرین اتاق بازرگانی استان البرز آزاد شده و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور با بیان اینکه در طرح جدید بسیج اصناف برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد تاکنون ۲۰۰ نفر از زندان آزاد شده اند، گفت: البرز با آزادسازی ۳۰ نفر رکورددار آزادی زندانیان جرائم غیر عمد است.
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه های امنیتی پای کار هستند و همت، تعامل و هم افزایی حاکم بین مسئولان قوا در استان، سبب ساز مقابله مجدانه با قاچاق کالا و ارز شده و آمار این استان از متوسط کشوری بالاتر نیست.
رئیس کل دادگستری البرز گفت: ۱۲ هکتار از اراضی تصرف شده شهرستان نظرآباد به ارزش ۳ هزار میلیارد به بیت المال مسترد شد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز گفت: مردم برای دریافت نهال رایگان بایستی به محل‌های اعلام شده همچون مصلی‌های نماز جمعه شهرستان‌ها و یا ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری مراجعه کنند.
رییس پلیس آگاهی البرز از مردم خواست به پیامک های تبلیغاتی با مضمون خدمات پزشکی مانند استخدام پرستار و پزشک خانواده اعتماد نکنند.
سلیمانی اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت چهار شهرستان استان زرد و دو شهرستان آبی است ولی در خصوص اعمال محدودیت‌ها، شرایط رنگ قرمز در اغلب شهرستان‌ها ابلاغ و اجرایی شده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز به همراه فرماندار شهرستان تازه تأسیس چهارباغ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، شهردار، امام‌جمعه و جمعی از ائمه مساجد و مسئولین شهرستان چهارباغ از مناطق محروم ملک‌آباد، مهدی‌آباد، شهرک ابریشم و شهرک علوی شهرستان چهارباغ بازدید کردند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز از سازمان صنعت و معدن و شرکت شهرک های صنعتی استان خواست تا واحدهای ریخته گری به لحاظ آلایندگی شدیدی که دارند هر چه سریع‌تر ساماندهی و به خارج از مناطق مسکونی منتقل شوند.
آیین تحلیف 33 نفر از مشاوران خانواده و مددکار استان البرز به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز همزمان با دادگستری های سراسر کشور برگزار شد.
دبیر قرارگاه پیشگیری و مقابله با جرایم خاص استان البرز اظهار داشت: از آنجایی که براساس آمار طی یک ماه اخیر به طور محسوسی سرقت در یکی از نقاط جغرافیایی استان افزایش یافته است ، تصمیمات عملیاتی در حوزه پیشگیری از وقوع این جرایم اتخاذ شد.


در گفت‌وگو با آزاده آریایی مطرح شد؛
اتخاذ راهبردهای آموزشی در انجمن پوشاک مدارس ایران
در گفتگو با مسئول کلینیک بازپروری حیات وحش پردیسان عنوان شد؛
تعطیلی قریب الوقوع مرکز بازپروری حیوانات وحشی مصدوم
با اجرای طرح غربالگری
900 زندانی در البرز آزاد شدند
در عصر کرونا متولد شد
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
رویــدادِ چهار9 و یک پلان کم‌فرهنگی!
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
جوانی از سبد ایران جمع می‌شود!
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
 آموخته‌اند وانمود کنند، می‌دانند!
یادداشتی از تیلدا حسینی
بصیرت عاشورایی و ابَر بحران کرونایی
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
وقت‌کُشی به صرف چای!