چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
اخبار ویژه
آیین تودیع و معارفه معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان البرز با حضور محمدباقر الفت معاون رئیس قوه قضائیه در محل دادگستری کل استان البرز برگزار شد.
رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خبر داد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: ۶۰۲ سری لوازم‌خانگی شامل یخچال، ماشین لباسشویی، آبگرمکن گازی و بخاری گازی  به ارزش ۱۶ میلیارد تومان در دهه کرامت توسط کمیته امداد البرز به مددجویان اهدا شد.
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا از اعمال کسر خدمت برای گروهی از سربازان وظیفه حین خدمت کنونی تا پایان سال ۱۴۰۴ خبر داد.
مسئول کانون تخصصی امور بانوان و خانواده کانون‌های خدمت رضوی استان البرز گفت: آزادسازی مادران زندانی جرائم غیرعمد، تهیه هشت جهیزیه و برآورده نمودن آرزوهای دختران بی‌سرپرست بخشی از برنامه‌هایی است که این کانون در دهه‌کرامت برگزار می‌کند.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: مدارس این استان در راستای ارایه خدمات آموزشی و بهداشتی  ۷۰۰ مراقب سلامت  کم دارد.
​​​​​​​سخنگوی دولت گفت: لایحه اصلاح قانون وظیفه عمومی برای طی مراحل قانونی در دستورکار دولت قرار گرفته است.
آرمین رام برزینی، قائم مقام و نائب رییس شورای جوانان استان البرز، از شروع بکار کارگروه اشتغال جوانان ذیل معاونت پژوهش و آموزش این شورا در استان البرز خبر داد.
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که به مناسبت روز کارگر، مقدمات آزادی 16 کارگر فراهم و آن‌ها از زندان آزاد شدند.
فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره اینکه از ابتدای آغاز طرح عفاف و حجاب در استان البرز بیش از ۱۷ هزار و ۵۰۰ پیامک به افرادی که اقدام به رفتارهای هنجارشکنانه کردند ارسال شده است، گفت: همچنین در همین راستا ۱۵۳ خودرو توقیف سیستمی و ۸۰ نفر به مراجع قضائی معرفی شدند.
سخنگوی وزارت بهداشت با تکذیب توزیع و صادرات سرم آلوده در سال‌های قبل به عراق، گفت: قبل از دولت سیزدهم و در سال ۹۹، وضعیت خطی که سرم در آن تولید می‌شد، از سوی مدیران وقت سازمان غذا و دارو نامناسب تشخیص داده شد و خط تولید با توجه به مشاهده ذرات ریز غیر بحران‌زا در محصول در همان زمان تعطیل شد.
مدیر کل کمیته امداد البرز گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۷۵۰۰ حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کرده اند که حمایت  بیش از ۱۰ هزار  فرزند یتیم  و محسنین را برعهده گرفتند.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرای محدودیت ترافیکی مراسم رژه نیروهای مسلح در روز ارتش خبر داد.