یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار ویژه
معاون خدمات شهری شهرداری کرج از آغاز خانه تکانی شهر با اجرای طرح استقبال از بهار خبر داد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری گفت: از تندیس مرحوم فاتح همزمان با بهره برداری از پارک ایران کوچک رونمایی شد.
رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: در آستانه بهار پایانه شهید کلانتری بهسازی و بازسازی خواهد شد.
شهردار کرج با بیان اینکه در حال حاضر ۸۰۰ نفر در پروژه مترو مشغول به کار هستند، گفت: در بهار ۱۴۰۰ بخشی از این پروژه بهره‌برداری می‌شوند.
جهانگیر شاهمرادی با اشاره به بازدیدی که چندی پیش به همراه استاندار البرز از شهرک صنعتی کوثر انجام شده است، اظهار داشت: برای راه‌اندازی فاز توسعه ای شهرک کوثر و همچنین امید البرز در زمینه برق رسانی نیاز به تخصیص سهمیه وجود دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز گفت: آزادراه غدیر (چرم‌شهر - آبیک) نقش مهمی در توسعه اقتصادی منطقه دارد.
عزیزالله حبیبی اظهار داشت : البرز پتانسیل‌های گردشگری بسیار خوبی دارد که می‌توان از آن به عنوان اکوتوریست استفاده کرد اما به خوبی از آن استفاده نشده است.
شهردار کلانشهر کرج در آئین افتتاح پارک ملی «ایران کوچک» اعلام کرد: طی دو سال اخیر و با حمایت دولت ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت صرف پروژه‌های عمرانی شهر شده است.
پارک ملی «ایران کوچک» صبح امروز چهاردهم اسفند ماه با حضور ویدئو کنفرانسی حجت الاسلام حسن روحانی افتتاح شد.
عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه چند سال پیش دو رام قطار برای قطار شهری کرج خریداری اما در اختیار متروی تهران قرار گرفته بود، گفت: این دو قطار پس از رسیدگی و انجام یک سری تعمیرات در مپنا، یکشنبه هفته آینده به کرج تحویل داده می‌شود.
شهرداری منطقه ۹ با مشارکت سازمان فرهنگی اولین جشنواره داستان‌نویسی با موضوع نوروز باستانی را برگزار می‌کند.
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: مسیر تردد شمال به جنوب و بالعکس تقاطع غیر هم‌سطح ماهان - آزادی در آینده نزدیک بازگشایی می‌شود.
بهشت سکینه (س) برای دومین سال پیاپی در بیست و دومین همایش ملی واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی سبز کشور، به عنوان آرامستان سبز کشور معرفی شد.