سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
اخبار ویژه
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: از شهردار و رئیس سازمان حمل و نقل و بار مسافر شهرداری درخواست می شود تا سریعا علت توقف اتوبوس های شهرداری در پارکینگی واقع در منطقه 7 را مشخص کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز از کمک ۶۷۰ میلیون تومانی نیکوکار مقیم خارج از کشور به مددجویان کمیته امداد البرز خبر داد.
سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر کرج با بیان اینکه تقاطع جمهوری اسلامی کرج تعیین تکلیف شود، گفت: از شهرداری درخواست می شود هر چه سریع تر تکلیف تقاطع غیرهمسطح جمهوری اسلامی کرج را مشخص کند.
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه میزخدمت الکترونیکی آماده بهره برداری است و شهروندان بدون نیاز به مراجعه حضوری قادر به ثبت گزارش ها و درخواست ها و طرح پیشنهادات و برقراری ارتباط با نمایندگان خود هستند، اظهار داشت: امیدواریم با بکارگیری فناوری های جدید و تحقق شهرداری الکترونیک بتوانیم با آحاد بیشتری از جامعه ارتباط برقرار کنیم و صدای رسایی برای بیان مطالبات شان باشیم.
فرماندار کرج گفت: علاوه بر منع تردد داخل شهری از ساعت ۲۱ شب الی ۴ صبح که جریمه ۲۰۰ هزار تومانی دارد خودروهایی هم که از کرج به سایر شهرهای قرمز وارد شوند مشمول جریمه یک میلیونی می شوند.
فاضلی هریکندی گفت: در مدت 20 روز پس از ابلاغ دستورالعمل پایش زندانیان بیش از چهار هزار درخواست، پس از ساماندهی و طبقه‌بندی به شعب مربوطه به منظور بررسی و اقدامات لازم ارسال شده است.
طی حکمی از سوی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، امیر یزدی به عنوان معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی این منطقه معرفی شد.
دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران البرز گفت: احتمال سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیلهای فصلی با ورود سامانه بارشی به این استان پیش بینی شده است.
دبیر دوم و رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون شهرداری کرج مکلف شد تا یک ماه آینده تمام اتوبوس های غیر فعال را فعال و وارد ناوگان اتوبوسرانی کند و هیچ عذری از سوی شهرداری پذیرفته نیست.
رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند سارقان سند نمره کار با اعتراف به 20 فقره سرقت به ارزش 30 میلیارد ریال خبر داد. 
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان البرز از ابلاغ اصلاحیه دستورالعمل اجرایی طرح مشوق بیمه کارفرمایی خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح، کارفرمایان استان در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی، از پرداخت 23 درصد حق بیمه سهم کارفرما معاف هستند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از جزئیات و نحوه استفاده از مزایای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان خبر داد.
فرماندار شهرستان کرج از اجرای طرح جدید محدودیت ها، از دقایق نخست بامداد روز شنبه اول آذرماه در این شهرستان خبر داد.