شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار ویژه
رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: فردی که با تهدید سلاح شکاری اقدام به سرقت کیف و موبایل ۲ جوان در شهرستان چهارباغ کرده بود، توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت: با همکاری تمام دستگاه‌های مربوطه با مدیریت استاندار البرز، کارگروه تنظیم بازار و پیگیری دستگاه‌هایی همچون جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات حکومتی بحث تأمین، توزیع و نظارت کالاها به خوبی انجام می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از تدوین تقویم مانورهای آمادگی این استان با هدف پیشگیری هرچه بیشتر از خسارت های ناشی از حوادث طبیعی خبر داد.
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: به هر حال ما وارث مشکلات گذشته هستیم و نمی توانیم بی تفاوت باشیم چراکه مردم بویژه در مسکن های مهر دچار مشکلات و کمبودهایی هستند که باید برای حل آنها اقدام کنیم.
جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 21 هزار و 600 کیلو گرم روغن مایع خوراکی قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در بازرسی از یک دستگاه تریلر، توسط ماموران شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.
نایب‌رئیس شورای شهر کرج با اشاره به آمار دانش آموزان استثنایی استان البرز و شهر کرج، گفت: مدیریت شهری آمادگی خود را جهت حمایت از ارتقای توانمندی دانش آموزان استثنایی اعلام می‌کند.
رئیس کمیسیون عمران ،حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: استفاده از وسایل نقلیه عمومی به ویژه در شهرهای بزرگ و شلوغ یکی از راهکاری کاهش ترافیک و آلودگی هوا به شمار می رود.
دبیر شورای مشاوران وزرا و مسئول هماهنگی امور ایثارگران کشور در همایش مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان البرز از برکناری مدیران قانون‌شکن در اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران خبر داد و گفت: در صورت عدم اجرای قانون و شکایت ایثارگر از مدیر مربوطه، پرونده به دیوان عدالت اداری ارجاع خواهد و مدیری که از اجرای این مصوبه استنکاف ورزد از کار بیکار خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در همایش مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان با اشاره به اینکه کار احصای ایثارگران واجد شرایط در استان البرز به‌پایان رسیده است، گفت: تعداد 4984 نفر ایثارگر واجد شرایط تبدیل وضعیت در دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های دولتی و خصوصی استان البرز شناسایی و از این تعداد احکام تبدیل وضعیت برای 1337 نفر صادرشده است.
رئیس کل دادگستری استان البرز از برگزاری دادگاه تجدید نظر شبکه جعل اسناد رسمی در استان البرز خبر داد.
سومین واحد تصفیه خانه آب شماره 2 کرج که کلنگ احداث آن از شهریور ماه سال 99 به زمین زده شده بود با سرعت بالا و با هزینه 850 میلیارد ریال آماده بهره‌برداری شد.
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر ضرورت رفع نیازهای شهر در زمینه‌های خدماتی، گفت: یکی از نیازهای اصلی این کلانشهر کارخانه زباله‌سوز است.
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: یکی از مدیران شرکت برق شهرستان های استان البرز به دلیل واگذاری اشتراک غیرمجاز بازداشت شد


 «محمود حیدری»ضمن انصراف  از کاندیداتوری انتخابات شورای شهر کرج تأکید کرد:
ضرورت تلاش جهادی برای انتخاباتی پرشور و آگاهانه
یادداشتی از تیلدا حسینی
بصیرت عاشورایی و ابَر بحران کرونایی
در عصر کرونا متولد شد
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج
مرثیه ای برای سرزمین چشمه‌های سرد
ساوجبلاغ در چنگال زمین‌خوران
یادداشتی به قلم الهام آمرکاشی
 همه راه‌ها به کرونا ختم می‌شود!