چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
اخبار ویژه
رییس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری نظرآباد گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و به منظور آشنایی رانندگان  ناوگان حمل و نقل تعدادی  کتاب آموزشی در بین رانندگان تاکسی شهری توزیع  شد.
آیین تودیع و معارفه معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان البرز با حضور محمدباقر الفت معاون رئیس قوه قضائیه در محل دادگستری کل استان البرز برگزار شد.
معاون امور اجرایی رییس جمهور گفت: با دیپلماسی دولت سیزدهم گره‌های بزرگی از روابط بین الملل در حال گشایش است و بویژه در ایام اخیر شاهد گسترش روابط خصوصا در کشورهای همسایه، هستیم.
 مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از هماهنگی‌های لازم برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی با مشارکت فروشگاه‌های بزرگ استان و پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی خبر داد.
 مدیرعامل شرکت متد با اشاره به تجهیزات جدید بیمارستان امام خمینی کرج، گفت: در کنار بخش قلب این بیمارستان که به صورت حرفه‌ای به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد، به زودی شاهد ارائه خدمات در بخش دیالیز، زنان و زایمان و چشم پزشکی خواهیم بود.
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: توافق نامه‌ای برای تسریع در روند تامین اعتبار و همکاری‌های مشترک دولت، شهرداری و پیمانکار جهت سرعت بخشی به تکمیل پروژه، نهایی شد و امضا می‌شود.
 رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: حدود دو هزار و ۱۷ مرکز بزرگ و کوچک درمانی استان البرز زیر پوشش طرح جمع‌آوری پسماندهای عفونی و ویژه قرار دارند.
رئیس شورای شهر کرج گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر کرج و به منظور افزایش سرمایه و انتشار اوراق مشارکت در بانک شهر، تفاهم‌نامه‌ای دراین خصوص فی مابین مدیریت شهری کرج و بانک شهر منعقد شده است.
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد با اشاره به وجود اختلاف قیمت مسکن در شهرهای کوچک، گفت: با اعمال جریمه و انفصال از خدمت می‌توانیم متخلفین این حوزه را جریمه کنیم‌.
سخنگو و نایب رییس  شورای اسلامی کلانشهر کرج اعلام کرد: راه اندازی خط اتوبوس ویژه و ساخت چهار تقاطع غیر همسطح برای روان سازی ترافیک کرج  تصویب شد.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان البرز و غرب استان تهران گفت: اجرای پویش «لبخند احسان» به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی در قالب خدمات رایگان دندانپزشکی از امروز در مناطق کم برخوردار استان آغاز شد.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به اهمیت موضوع معابر با ارزش تاریخی کلانشهر کرج باید احیا شود.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از بازگشایی خیابان ۱۲متری حصارک پس از ۱۰سال خبر داد.