اخبار ویژه
رئیس پلیس فتا استان البرز گفت: به تازگی کلاه‌برداران برای ارتباط با سوژه‌های خود به جای استفاده از خطوط تلفن همراه از برنامه "واتس‌اپ" استفاده کرده و کلاه‌برداری با شیوه‌های مختلف را انجام می‌دهند.
معاون کل وزارت بهداشت، از ابلاغ اعمال محدودیت‌های کرونایی به استانداران ۱۱ استان کشور خبر داد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف ۱۴ دستگاه خودروی صفر احتکار شده از پارکینگ یک نمایندگی فروش خودرو در کرج خبر داد.
یورو مانیتور تحلیلی از تغییرات جمعیتی ایران تا سال 2030 ارائه داده که برمبنای این تحلیل، در سال 2030 تعداد 2.26 میلیون نفر از مردم ایران بین 35 تا 50 سال سن خواهند داشت که تقریباً یک‌نفر از هر سه‌نفر ایرانی را شامل می‌شود و در این سال، تعداد افراد صفر تا هفت‌ساله و نیز 16 تا 34ساله نسبت به سال 2010 کاهش چشمگیری خواهد داشت.
مدیرکل دامپزشکی استان البرز از تنها کشتارگاه نیمه صنعتی دام در شهرستان ساوجبلاغ بازدید کرد.
رئیس اتاق بازرگانی استان البرز مهم‌ترین چالش اقتصادی این استان را تامین مواد اولیه و تهیه ماشین‌آلات خطوط تولید واحدهای تولیدی عنوان کرد.
فرمانده انتظامی البرز از کشف بیش از ۲ هزار ثوب پوشاک خارجی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در شهرستان ساوجبلاغ این استان خبرداد.
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج در عصر کرونا متولد شد و با تشریف‌ فرمایی اعضای شورای شهر، شهردار و شهرداری‌چی‌ها با اجاره صندلی، میز، پذیرایی، با قیچی و روبان قرمز مزین به گل دید و بازدید شد. مبارکه!
با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یک انبار دپو لوازم یدکی خودرو به ارزش 10 میلیارد ریال کشف شد.
مدیر کل دامپزشکی استان البرز ضمن بازدید از یکی از کشتارگاه‌های واقع در شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به طرح ارتقای کیفیت گوشت مرغ و رتبه بندی کشتارگاه‌های کشور بر اهمیت ارتقای کشتارگاه‌های صنعتی طیور استان البرز از رتبه B به رتبه A تاکید کرد.
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه کرونا دوباره قدرت گرفته، گفت: تعطیلی پنجشنبه‌ها، کاهش ساعات کار ادارات، حضور یک سوم پرسنل در ادارات و اعمال دورکاری، موافقت برای مرخصی گروه‌های حساس، محدودیت فعالیت در پارک‌ها و مراکز تفرجگاهی، تعطیلی پاساژها و اجتماعات مسقف به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد می‌شود و در صورت موافقت رییس جمهور محترم اجرایی می‌شود.
فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 458 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های البرز و کرمان و دستگیری 2 نفر در این رابطه خبر داد.
هفته بین‌المللی سلامت مردان از 15 تا 21 ژوئن ( 26 خرداد الی یک تیر) برگزار می‌گردد و در سال جاری با توجه به شیوع کووید 19 در دنیا و شدت ابتلا و مرگ و میر بیشتر مردان نسبت به زنان سبب شده است که این موضوع در صدر مسائل مطرح شده در هفته فوق قرار گیرد.