شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

برپایی پویش دانش‌آموزی «همه عزا داریم» در فراق شهید جمهور

پویشی در شبکه‌های اجتماعی در میان دانش آموزان با عنوان «همه عزا داریم» در پی بروز حادثه برای بالگرد حامل رئیس جمهور و هیات همراه و عروج شهادت گونه وی به راه افتاده است.

آموزش و پرورش- رمزگشانیوز؛ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان نوشت: در پویش همه عزاداریم ضمن فضاسازی و برگزاری مراسم عزاداری برای شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور، ایستگاه‌های صلواتی و خیمه‌های عزاداری برپا می‌شود.
این پویش دانش‌آموزی از سوی دانش آموزان عضو و با همکاری هیات‌های دانش‌آموزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان برگزار می‌شود.
این پویش نخستین بار در بین دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان آغاز شد و پس از آن به دنبال انتشار تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی، دانش آموزان از شهرها و استان‌های دیگر هم به این پویش پیوستند.
همچنین از روز دوشنبه دانش آموزان دختر یکی از دبیرستان‌های شهر کرج با خلاقیت خود و با عشق و علاقه‌ای که به رئیس جمهور داشتند؛ پادکستی به مناسبت شهادت وی و هیات همراه آماده کردند که از همان روز در شبکه‌های اجتماعی دانش‌آموزی دست به دست می‌شود.
این پادکست به مدت ۱۰ دقیقه و مناسب مراسم‌های صبحگاهی مدارس است. پادکست از زبان دانش‌آموزان و با جملاتی خطاب به رئیس جمهور آغاز شده و با دعا برای ظهور حضرت مهدی(عج) پایان می‌یابد.

 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات