چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

از صبح امروز؛

 نوبت‌دهی خدمات مرکز تعویض پلاک در البرز اینترنتی شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز اعلام کرد به منظور جلوگیری از ازدحام مردم در مراکز تعویض پلاک سیستم نوبت‌دهی برخط در استان البرز اجرایی شد.

به گزارش رمزگشانیوز سرهنگ «غلامعلی شرق» گفت: این سیستم از بامداد سه‌شنبه ۲۵ شهریور ماه فعال  شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه راهور۱۲۰ و ورود به آن نسبت به دریافت برخط زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود در همان روز یا برای چند روز بعد اقدام کنند.

شرق بیان داشت : از روز شنبه هفته آینده ۲۹ شهریورماه خدمات تعویض پلاک خودرو در استان البرز فقط به ثبت نام شدگان اینترنتی ارائه می شود.

وی تاکید کرد: متقاضیان توجه داشته باشند بدون دریافت ثبت نام اینترنتی و دریافت نوبت آنلاین هیچ گونه خدماتی از سوی مرکز تعویض پلاک صورت نمی گیرد و از مراجعه‌های بدون نوبت در این مرکز خودداری شود.

سرهنگ شرق گفت: با راه‌اندازی سیستم نوبت دهی اینترنتی، مراجعه مردم به مراکز مدیریت شده و آنها می‌توانند از روزهای قبل ساعت ورود خودرو را به مرکز تعیین کرده و بدون ایستادن در صف، در زمان تعیین شده وارد مرکز تعویض پلاک شوند ونسبت به اخد خدمات اقدام کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز افزود: ساعات کارمرکز تعویض پلاک قزلحصار هفت صبح الی ۱۴ است که لازم است مراجعه کنندگان رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی را داشته باشند. استفاده از ماسک در این مرکز الزامی است و از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

انتهای پیام/ 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات