پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

۱۰ هزار نفر به پویش «چشم به راهیم» در البرز پیوستند

مدیر روابط عمومی اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز به برگزاری پویش نوروزی «چشم به راهیم» در استان اشاره کرد و از پیوستن بیش از ۱۰ هزار مسافر و شهروند البرزی به این پویش خبر داد.

البرز- رمزگشانیوز؛ مرتضی تاجیک گفت: ایستگاه این پویش در ایام نوروز با هدف کاهش سوانح رانندگی در جاده‌ها از طریق اقدامات آموزشی و فرهنگی در کیلومتر ۳۱ خط جنوبی آزادراه کرج – قزوین بعد از پل کردان دایر شد.
مدیر روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: آموزش رانندگی صحیح، غرفه‌های نقاشی کودکان، پذیرایی افطاری ساده، نمایش‌های مفرح و اهدای جوایز به کودکان از مهمترین برنامه‌های اجرا شده در پویش «چشم به راهیم» البرز بود.
تاجیک گفت: تولید برنامه‌های رادیو و تلویزیونی از محل پویش «چشم به راهیم»، انتشار کلیپ‌های آموزشی در فضای مجازی، حضور مهمانان از سازمان راهداری کشور و استان از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این پویش به شمار می رود.
وی با تاکید براینکه امسال استقبال کاربران جاده‌ای از پویش چشم به راهیم بسیار خوب بود، افزود: کمک به افزایش ایمنی در سفرهای نوروزی برای خودروهای شخصی و حمل و نقل عمومی و ترغیب رانندگان به توقف وسائل نقلیه در طول سفر با هدف رفع خستگی ناشی از رانندگی طولانی در محورهای اصلی و منتخب، به‌کارگیری هنر در خدمت ایمنی، ایجاد جاذبه‌های جاده‌ای و ترغیب مسافران به توقف در طول مسیر و کمک به آشنایی مسافران نوروزی با تمدن، فرهنگ و هنر ایران از اهداف دیگر برگزاری این پویش بود. 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات