یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

رسانه تبیین کننده مردم‌سالاری دینی در جریان برپایی انتخابات است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز مطرح کرد: اصحاب رسانه با بصیرت‌افزایی و جهاد تبیین در آگاهی بخشی از اهمیت حق رأی مردم پیشگام هستند.

البرز- رمزگشانیوز؛ ابراهیم نوروزی فر در جریان برپایی انتخابات و نقش رسانه در تبیین نقش مردم و حضور حداکثری آنان در این مشارکت سیاسی گفت: انقلاب اسلامی ایران داعیه‌دار انقلابی است که به واسطه مردم شکل گرفت؛ حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات از نقطه‌های قوت و تبیین کننده مردم‌سالاری دینی است.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز افزود: در جریان حضور مردم پای صندوق‌های رأی، اصحاب رسانه یکی از مهمترین رسالت‌ها را در تبیین مردم‌سالاری دینی به معنای انعکاس حقیقت حضور و مشارکت پرشور آنان دارند.
وی با اشاره به فرمایش رهبرمعظم انقلاب که «اگر این شرکت پُرشور مردم همراه بشود با یک انتخاب درست، خب این نورٌعلی‌نور است و آینده‌ کشور را تضمین خواهد کرد»، توضیح داد: جمهوری اسلامی به معنای مقبولیت و مشروعیت است مقبولیتی که رای حداکثری مردم آن را تأیید و اسلامیت برگرفته از شرایع دینی است به ویژه التزام به اصل ولایت فقیه که شاخصه باوری مردم در جریان انقلاب اسلامی است.
به گفته وی، نقش رسانه‌ها در کمک به مشارکت افراد جامعه در انتخابات با هدف حفظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی و کشور و باور به اهمیت جایگاه خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بسیار ویژه است از این رو انتظار می رود این مهم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
نوروزی فر در خصوص راهبرد رسانه در دعوت به حضور حداکثری مردم به عرصه انتخابات گفت: از جمله اقداماتی که رسانه می تواند داشته باشد بیان پیشرفت های ایران در عرصه های مختلف، به ویژه در بحث نظامی، تکنولوژی، فن آوری است که هر یک از این شاخص‌ها در روشنگری و آگاهی سیاسی مردم موثر است.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز خاطرنشان کرد: تبیین دشمنی‌های استکبار جهانی به ویژه اسرائیل و آمریکا و تظلم خواهی مردم مظلوم غزه، یادآوری فتنه‌ها و جریان‌های آشوب، تبیین سند و بیانیه گام دوم انقلاب از رویکردهای بهره‌برداری رسانه با هدف تقویت مشارکت حداکثری مردمی است.
 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات