چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲

پاسداران پشتوانه ایران اسلامی و فرزندان برومند این مرز و بوم هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: پاسداران پشتوانه ایران اسلامی و فرزندان برومند این مرز و بوم هستند که از بدو تشکیل نهاد انقلابی سپاه به فرمان امام خمینی(ره) همواره منشأ خیر و برکت برای کشور بوده‌اند.

البرز- رمزگشانیوز؛ روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز نوشت: حجت الاسلام و المسلمین «محمد نعیمی» روز دوشنبه در پیامی با تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت امام حسین(ع)، اعیاد شعبانیه و روز پاسدار آورده است: بدون تردید رسم پاسداری افتخار بزرگی است که شامل حال هرکسی نمی‌شود، چرا که پاسداران پرچمداران مکتب عاشورا و ادامه دهنده راه امام حسین(ع) هستند.
در ادامه این پیام آمده است: پاسداران سرفراز علاوه بر اینکه نقش بسیار برجسته‌ای در پیروزی در جنگ تحمیلی و تغییر سرنوشت جنگ هشت ساله به نفع ایران اسلامی داشتند، در سال‌های پس از جنگ نیز نقش مهمی در سازندگی میهن اسلامی، عبور از سد فناوری‌های پیشرفته و حساس و تحقق توسعه، اقتدار و سربلندی کشور بر عهده داشته‌اند.
- از دیگر سو پاسداران دلاور این سرزمین در تمام بحران‌ها و بلایای طبیعی نخستین افرادی بودند که کمر همت به خدمت به مردم بسته‌اند و همواره در حمایت از اقشار کم برخوردار و آبادانی مناطق محروم امیدآفرین بوده‌اند و بخش بزرگی از اقتدار، عظمت و قدرت بازدارندگی و امنیت ایران اسلامی مرهون جانفشانی و ایثار پاسداران گرانقدر ایران اسلامی است.
-امروز تفکر سپاه پاسداران از مرزهای ایران اسلامی فراتر رفته و در سرتاسر جبهه مقاومت و در بین آزادگان جهان نهادینه شده و همین مسأله چالش بزرگی در برابر استکبار جهانی ایجاد کرده تا آنها به راحتی نتوانند نسبت به چپاول ملت‌های آزاده دنیا اقدام کنند.
پاسداران انقلاب اسلامی امروز درحالی تعیین کننده معادلات جهانی هستند که از این پس باید ضمن تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و زمینه سازی جهت ایجاد تمدن نوین اسلامی، بسترساز حکومت عدل مهدوی و سپردن پرچم انقلاب به دست حضرت صاحب‌الزمان(عج) شوند. 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات