چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲

امنیت امروز مدیون زحمات نیروی انتظامی است

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: سال گذشته نیروی انتظامی تلاش شبانه‌روزی در تمام استان‌ها داشت و شب‌های زیادی مجاهدت کردند و این مجاهدت در وصف نمی‌گنجد و با زبان قابل بیان نیست. امنیتی که امروز داشتیم مدیون زحمات این عزیزان است.

البرز- رمزگشانیوز؛ محسن منصوری عصر جمعه در آئین تجلیل از چهار نفر از مأموران نیروی انتظامی شهرستان کرج که سال گذشته همزمان با روز شهادت شهید روح‌الله عجمیان در اتوبان کرج- قزوین توسط اغتشاشگران به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفته بودند، افزود: روزهای سختی را در کشور پشت سرگذاشتیم که اگر مجاهدت نیروی انتظامی نبود معلوم نبود چه اتفاقی در کشور می‌افتاد.
وی اظهار کرد: سال گذشته نیروی انتظامی تلاش شبانه روزی در تمام استان‌ها داشت و شب‌های زیادی مجاهدت کردند و این مجاهدت در وصف نمی‌گنجد و با زبان قابل بیان نیست.
منصوری با بیان اینکه اوضاع سختی را برای روزهای توفیق و تعالی همچون امروز پشت سر گذاشتیم، خطاب به مأموران انتظامی گفت: رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به این استان‌ها می‌آیند و توفیقات و زیرساخت‌ها و شکوفایی‌ها را شاهد هستیم و افتتاح می‌شود که تمام اینها مدیون زیرساخت بزرگ امنیتی است که در کشور شما ایجاد کرده‌اید.
منصوری با اشاره به اینکه امروز در کرج چند ۱۰ هزار نفر در سطح شهر آمده و از رئیس جمهور استقبال کردند، افزود: این حماسه‌ای بزرگ را رقم زد و شاید کسی در ظاهر زحمات نیروی انتظامی را در این مراسم نبیند ولی امنیتی که امروز داشتیم مدیون زحمات این عزیزان است.
وی تصریح کرد: ارزش این مجاهدت‌ها در روزهای سنگین چند ۱۰ برابر می‌شود همچون روزهایی که افسری در مقابل چندین نفر اغتشاشگر می‌ایستد و از مردم بی‌گناه دفاع می‌کند، قابل ارزش‌گذاری نیست.
معاون اجرایی رئیس جمهور به صحنه‌های تأثیرگذار مجاهدت‌های مأموران نیروی انتظامی در ایام اغتشاشات سال گذشته در محدوده بهشت سکینه کرج اشاره کرد و گفت: صحنه‌هایی بود که در عین حال که جزو شیرین‌ترین لحظه‌ها به معنی اقتدار نیروی انتظامی و پایمردی در این مجموعه است جزو تلخ‌ترین صحنه‌های آن سال هم بود.
وی با بیان اینکه این افراد عزیزانی هستند که تمام قد در مقابل سختی‌های آن روزها ایستادند، افزود: در این ایام تعدادی هم مظلومانه شهید شدند و شما افرادی هستید که در تمام ۳۶۵ روز سال بدون تعطیلی در تمام مناسبت‌ها و رخدادها پای کار و همیشه در آماده باش قرار دارید.
منصوری تصریح کرد: به پاس رشادتی که در ایام اغتشاشات سال گذشته برای حفظ امنیت این استان به خرج دادید از طرف رئیس جمهور از شما قدردانی می‌کنم.
 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات