چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲

سامانه سامد ۱۱۱؛ ارتباط مردم البرز با رئیس جمهور راه‌اندازی شد

استاندار البرز با اعلام آماده شدن این استان برای میزبانی از رئیس جمهور گفت: سامانه سامد ۱۱۱ دولت به منظور ارائه خدمات الکترونیکی به متقاضیان فعال شده و این سامانه از امروز تا جمعه ۱۷ آذرماه از ساعت هفت و نیم صبح لغایت ۲۱ در خدمت مردم شریف استان است.

البرز-رمزگشانیوز؛ مجتبی عبداللهی روز چهارشنبه در آیین آغاز به کار سامانه سامد ویژه سفردوم رئیس جمهور و به استان البرز ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در میزبانی از رئیس جمهور افزود: اکنون میزهای خدمت ۳۱ اداره کل با حضور نمایندگان ویژه وزراء در سطح استان البرز فعال شده و آماده پاسخگویی به مردم به صورت حضوری شده‌اند.
وی تاکید کرد: این میزهای خدمت از امروز چهارشنبه تا جمعه ۱۷ آذرماه از ساعت هشت صبح تا ۱۸ پذیرای مردم هستند.
استاندار البرز یادآورشد: همچنین سامانه سامد ۱۱۱ دولت به منظور ارائه خدمات الکترونیکی به متقاضیان فعال شده و این سامانه نیز از امروز تا جمعه ۱۷ آذرماه از ساعت هفت و نیم صبح لغایت ۲۱ در خدمت مردم شریف استان است.
وی اضافه کرد: بیش از یک هزار نفر در این سامانه مشغول خدمات دهی به مردم شده اند بطوریکه درهمین نوبت اول سامانه سامد ۲۰۰ کاربر فعال هستند.
عبداللهی ادامه داد: علاوه بر سامانه سامد، وبگاه ۱۱۱.ir نیز برای پاسخگویی از سوی اداره کل ارتباطات دولت در راستای خدمات‌دهی مطلوب پیش‌بینی شده است.
استاندار البرز تاکید کرد: مطالبات مردم دراین روزها جمع آوری شده و پس از پایان سفر در روزهای عادی پاسخ داده می‌شود.

مراسم استقبال از رئیس جمهور از مقابل امامزاده حسن(ع) است 
وی با اشاره به اینکه مراسم استقبال از رئیس جمهور از مقابل امامزاده حسن(ع) کرج است گفت: مردم می توانند در مسیر امامزاده حسن(ع) تا مصلی امام خمینی(ع) کرج رئیس جمهور محبوب و عزیز خود را ملاقات کنند .
عبداللهی اضافه کرد: تمام تلاش تیم ارتباطات مردمی برآن است که شرایط برای خواسته ها و مطالبات فراهم شود و تمام امکانات دراین زمینه به دست گرفته شده است. 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات