یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

موافقت تزریق  ۴۵۰۰ میلیارد ریال برای پروژه بزرگراه شمالی کرج

سخنگوی شورای شهر کرج با اشاره به آخرین وضعیت پروژه بزرگراه شمالی اظهار کرد: این پروژه در حدفاصل بلوار طالقانی تا بلوار انقلاب آماده بهره‌برداری شده و نورپردازی آن هم به اتمام رسیده است. با تکمیل مسیر دسترسی بلوار انقلاب، قطعه مدنظر به بهره برداری می‌رسد.

البرز- رمزگشانیوز؛ عمار ایزدیار با اشاره به آخرین وضعیت پروژه بزرگراه شمالی اظهار کرد: این پروژه در حدفاصل بلوار طالقانی تا بلوار انقلاب آماده بهره‌برداری شده و نورپردازی آن هم به اتمام رسیده است. وی ادامه داد: با تکمیل مسیر دسترسی بلوار انقلاب، قطعه مدنظر به بهره برداری می‌رسد.
این مسئول با اشاره به تصویب لایحه تامین مالی این پروژه توضیح داد: با این اقدام، با تزریق  ۴۵۰۰ میلیارد ریال به این پروژه موافقت شده است.
ایزدیار گفت: برای تامین مالی این پروژه که حدود ۱۰ درصد از بودجه عمرانی مدیریت شهری را به خود اختصاص داده، مقرر شد از محل بند ت تبصره ۶ بودجه سال ۱۴۰۲ اقدام  شود که این ردیف درآمدی، حاصل تبدیل آرای اعاده به جریمه کمیسیون ماده ۱۰۰  در سال های گذشته است.
وی ادامه داد: بخشی از بودجه مورد نیاز نیز از طریق تهاتر تامین می‌شود و البته قیودی که شورا اعمال کرده نیز لازم‌الاجرا خواهد بود.
عضو شورای شهر کرج همچنین اظهار کرد: در راستای اجرای تامین مالی این پروژه ۵۰ درصد یعنی ۲۲۵۰میلیارد ریال به پروژه تزریق خواهد شد و مابقی منوط به انجام تعهدات دولت و تعیین تکلیف فصل مشترک با پیمانکاران پروژه خواهد بود.
سخنگوی شورای شهر کرج در ادامه در پاسخ به اینکه آیا برای افزایش روزهای استفاده شهروندان از ایستگاه‌های چهارراه طالقانی و رجایی شهر برنامه ریزی شده، گفت: به زودی رام دوم قطار را تحویل می‌گیریم و بعد از آن  تعداد روزهای استفاده از این ایستگاه‌ها افزایش می‌یابد.


 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات