یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
اخبار ویژه
وزیر ارتباطات از کشف بیش از ۱۷۰۰ اپلیکیشن باج افزار با تعداد نصب بالا توسط مرکز ماهر خبر داد که بیشترین آن مربوط به فیلترشکن‌ها با ۱۷ میلیون قربانی بوده است.
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به نفوذ خدمات دیجیتال در زندگی روزانه کاربران و تحولاتی که خدمات دیجیتال در جامعه ایجاد کرده از لزوم تدوین سندی برای توسعه خدمات دیجیتال در کشور خبر داد.
جک دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر تمام تبلیغات سیاسی در این شبکه اجتماعی را ممنوع کرده است.
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه استارت‌آپ‌ها از زیر زمین بیرون و گاراژها بیرون می‌آیند و مراحل توسعه را طی می‌کنند، گفت: کسب و کارهای نوپا جزو مشاغل پول ساز کشور هستند.
همایش راهکارهای فناوری اطلاعات در مدیریت سازمان در البرز برگزار شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: تا پایان امسال بزرگ‌ترین واحد تولیدی انسولین کشور در شهرک صنعتی نظرآباد بهره‌برداری و راه‌اندازی می شود.
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از برگزاری همایش ملی یک روزه تب برفکی، پیشگیری، کنترل و چالش های پیش رو، با حضور متخصصین این بیماری به میزبانی موسسه رازی خبر داد.
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، با بیان اینکه بررسی اثربخشی واکسن بر سیستم ایمنی نیازمند تجهیزات است، گفت: موسسه رازی تجهیزات مناسب برای بررسی این فرآیند را در اختیار دارد.
تکنولوژی ترواسکالپت آی دی اولین و تنها پلتفرم سوپر مدرن مادلینگ تناسب اندام و لاغری موثر غیر جراحی است که تکنولوژی آن  در ردیف برترین متد جراحی غیر تهاجمی دنیا می باشد.
یک تیم بین المللی از متخصصان ژنتیک شامل دکتر محمد فرهاد وحیدی، محقق پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران (پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری منطقه شمال کشور)موفق به رمزگشایی از وقایع پیش از تاریخ (Prehistory) در جنس گاو  شدند.
رئیس دانشگاه جامع  علمی و کاربردی استان البرز گفت: البرز استان علم و فن آوری است.
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، بر همکاری این مجموعه مبنی بر آغاز تحقیقات ساخت واکسن برای حفظ تاسماهیان دریای خزر و جلوگیری از کاهش بی رویه این گونه دریایی تاکید کرد.