اخبار ویژه
درگیری بین تلگرام و «سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا» سرانجام به پایان رسید و قاضی حکم نهایی را صادر کرد. حال تلگرام باید مبلغ ۱.۲ میلیارد دلار سرمایه اولیه را پس بدهد و همچنین ۱۸.۵ میلیون دلار غرامت پرداخت کند.
سومین پیش رویداد جشنواره سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور به میزبانی استان البرز به صورت مجازی و با حضور ۴۰۰ دانش آموز برگزار شد.
در مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران تعرفه خدماتی جدیدی از جمله تغییرات حق اشتراک مشترکین تلفن ثابت تصویب شد که به موجب آن حق اشتراک ماهانه در کلان‌شهرها ماهانه ۵۰۰۰ تومان و در شهر تهران ماهانه، ۸۰۰۰ تومان محاسبه خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش می‌گوید تا ابتدای شهریور سال جاری تمامی مدارس کشور از اتصال اینترنتی بهره‌مند خواهند شد.
استاندار البرز گفت: روستاهای البرز از اینترنت پرسرعت و آنتن‌دهی قوی شبکه‌های تلفن همراه برخوردار می‌شوند.
 توییتر از قابلیت ضبط صدا و پیوست آن به توییت‌ها رونمایی کرد. این قابلیت ابتدا برای iOS فعال می‌شود و از حالا در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار گرفته است.
همزمان با شیوع کرونا ویروس و همه گیری آن، از سوی سازمان بهداشت جهانی بر رعایت هرچه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی از جمله نحوه درست شستن دستها تاکید شده است.
 «وحید رجبلو» کارآفرین دارای معلولیت با طراحی پلتفرم «توانیتو» برای نخستین بار نام ایران را در فهرست کمیته بین‌المللی جوان جهانی (JCI) قرار داد.
هکرها با استفاده از اطلاعات تماس جعلی موفق شدند افزونه‌های مخرب را در فروشگاه کروم آپلود و داده‌های حساس میلیون‌ها نفر از کاربران گوگل کروم را سرقت کنند.
مدیرکل مخابرات منطقه البرز اعلام کرد به دلیل عملیات کابل برگردان در مرکز مخابرات طالقان شهروندان این منطقه با اختلال و قطعی تلفن روبرو خواهند شد.
 یاتا یک نقشه جهانی تعاملی آنلاین تهیه کرده تا آخرین مقررات ورود کروناویروس را توسط کشورها در اختیار مسافران قرار دهد.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه ما یک صنعت فناورانه دراختیار داریم که بدون محدودیت آماده انتقال آن به صنعت خودروی کشور هستیم، گفت: راه صنعت خودروی کشور از بیرون مرزها نمی گذرد و با تکیه بر دانش ایرانی می‌توانیم پیچیده‌ترین فناوری‌ها را مدیریت کنیم.
کنه ها اگر چه به علت مکیدن خون انسان ها حشرات محبوبی نیستند، اما محققان موفق به تولید نوعی پروتئین مصنوعی با استفاده از کنه ها شده اند که در نجات جان انسان ها موثر است.