یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

امام جمعه کرج بر حل مشکلات املاک قولنامه ای تاکید کرد

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: حل مشکل املاک قولنامه‌ای به‌خصوص در مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار ضروری است.

به گزارش رمزگشانیوز؛ به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج، آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی روز چهارشنبه در دیدار با معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور افزود: حل مشکلات مردم نشان از توانمندی است و کارآمدی نظام اسلامی نیز بیشتر خواهد شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در بخش دیگری از سخنانش ضمن قدردانی و تشکر از اقدامات دستگاه قضایی استان البرز، بیان داشت: دستگاه قضایی استان تحول‌خواه بوده و ابداعات خوبی را نیز به اجرا درآورده و توانسته حرکت رو به جلویی را داشته باشد.

آیت‌الله حسینی همدانی با تاکید بر لزوم توجه به املاک دولتی و اراضی ملی، گفت: متاسفانه برآورد دقیقی از املاک دولتی به تفکیک استان‌ها در بانک اطلاعاتی موجود نیست که شایسته است این اقدام جهت ساماندهی در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم پیگیری امور تا حصول نتیجه نهایی، اظهار داشت: متاسفانه برخی اقدامات شروع پرشوری داشته اما در ادامه رهاشده و بدون نتیجه باقی می‌ماند بنابراین باید توجه داشت که کار بدون نتیجه باقی نماند.

در ابتدای این دیدار معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور به ارائه گزارش فعالیت‌ها و تشریح برنامه‌های پیش رو پرداخت.

پیش از برگزاری این جلسه، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت‌الله حسینی همدانی در حسینیه امام خمینی رحمه‌الله دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج اقامه شد.
 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات