یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

همکاری‌های منطقه پیام و پارک علم و فناوری البرز توسعه می‌یابد

 با امضای تفاهم نامه‌ای همکاری‌های بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پارک علم و فناوری استان البرز توسعه می‌یابد.

به گزارش رمزگشانیوز؛ تفاهم نامه که به امضای اکبر قنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه و مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری استان البرز رسیده، مقرر شد تا همکاری مشترک ما بین طرفین با هدف هدایت، پیشبرد، گسترش و توسعه اقتصاد دانش بنیان در استان و استفاده از ظرفیت‌های پیام و پارک برای تحقق این مهم توسعه یابد.

برقراری همکاری‌های لازم برای برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با پارک، امکان استفاده شرکت‌های پارک از تجهیزات آزمایشگاهی و خطوط تولید داخلی شرکت‌های مستقر در پیام و بهره مندی واحدهای دانش بنیان از فضاهای موجود در این منطقه از جمله تعهداتی است که طبق این تفاهم نامه مقرر شده از سوی پیام به پارک علم و فناوری ارائه شود.

همچنین طبق این تفاهم نامه مقرر شد که پارک علم و فناوری در آموزش مدیران و کارشناسان منطقه ویژه همکاری های لازم را به صورت مستمر داشته باشد.

همچنین انجام خدمات فنی و تخصصی، امکان ارائه فضایی در نمایشگاه دائمی پارک برای محصولات شرکت های مستقر در پیام و  بهره مندی شرکت‌های منطقه در صورت امکان از امکانات و تسهیلات صندوق‌های مورد تایید پارک از جمله مواردی است که مقرر شد تا پارک علم و فناوری البرز طبق این قرارداد در ارتباط با منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اجرایی سازد.

همچنین در جریان امضای این تفاهم نامه، قنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به همراه جمعی از مدیران این منطقه از بخش‌های مختلف پارک علم و فناوری استان البرز بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این پارک قرار گرفت.

انتهای پیام  
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات