جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تشریح کرد

جزئیات پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی جزئیات پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی را تشریح کرد.

به گزارش رمزگشانیوز؛ «میرهاشم موسوی» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سال گذشته که به سازمان تأمین اجتماعی آمدم، مطالبات فروردین ماه پرداخت شده بود یعنی یک ماه از ۶ ماه اول پرداخت شده بود که ما در ۶ ماه دوم با اقدامات انجام شده توانستیم پرداختی‌ها را به مرداد ماه برسانیم.

وی با اشاره به اینکه توانستیم تأخیر ۴ ماهه را در سال گذشته جبران کنیم، افزود: هدف ما این است که در سال جاری هر ماه مطالبات را پرداخت کنیم و امسال اولین پرداختی که داشتیم در فروردین ماه بوده است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: البته در زمینه پرداختی‌های نسخ الکترونیک به روز هستیم و مطالبات مراکز درمانی را هر ماه پرداخت می‌کنیم، اما در نسخه غیر الکترونیک پرداختی‌های ما تا شهریور ماه انجام شده است.

موسوی اظهار داشت: تمام تلاش خود را می‌کنیم که پرداختی‌های به روز داشته باشیم و در این خصوص اقداماتی در دست انجام است تا بتوانیم بخشی از بدهی خود را از کارفرمایان و کارگاه‌هایی که به ما بدهکار هستند و مطالباتی داشتند دریافت و با آن مطالبات و بدهی‌های مراکز درمانی طرف قرارداد خودمان را بپردازیم.

وی گفت: مطالبات فروردین ماه امسال پرداخت شده و در اردیبهشت ماه نیز سعی می‌کنیم در روزهای آینده این مطالبه را پرداخت نمائیم و دغدغه ما این است که این‌ها طلبکاران ما هستند و باید بدهی‌هایشان را بدهیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن تشکر از مراکز درمانی طرف قرارداد، افزود: به رغم تأخیر چند ماهه، اما این افراد به بیمه شدگان خدمات را همچنان ادامه می‌دهند و خللی در ارائه خدمات درمانی ایجاد نشده است که ما از آن‌ها تقدیر می‌کنیم.

موسوی با اشاره به اینکه مطالبات ما بیشتر از بدهی‌هایمان است، ادامه داد: در حال حاضر طلب زیادی از دولت و کارفرمایان داریم و تمام تلاش ما این است که بدهی مراکز درمانی را به روز کنیم و در حال پیگیری این موضوع هستیم که بخشی از مطالبات خود را از دولت و بخشی را از کارفرمایان دریافت کنیم و بتوانیم به مراکز درمانی پرداختی داشته باشیم تا فاصله پرداختی‌های ما بیشتر نشود.

  انتهای پیام/
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات