یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

ولایتی

انتخابات ۱۴۰۰ عرصه اراده و عزم ملت در پاسداری از کشور خواهد بود

علی اکبر ولایتی گفت:در ماه‌های آغازین سال ۱۴۰۰ شاهد برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها خواهیم بود که عرصه تجلی اراده و عزم ملت در پاسداری از کشور در برابر دشمنی‌ها خواهد بود.

به گزارش رمزگشانیوز  

علی‌اکبر ولایتی با صدور پیامی آغاز سال جدید را که به عطر مهدویت مزین است، تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که با از بین رفتن کرونا، هر چه زودتر شرایط سلامتی و آرامش به همه ایرانیان و جهان بازگردد.

متن پیام نوروزی دکتر ولایتی به این شرح است:

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم
یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

سال ۱۳۹۹ در حالی به پایان می‌رسد که ایران و جهان کماکان و پس از گذشت بیش از یک سال از شیوع ویروس منحوس کرونا با نگرانی‌ها و تنگناهای ناشی از آن گریبان گیر است و متأسفانه تلخی‌های فراوانی از این شرایط به ویژه از دست دادن جمعی از عزیزان و هموطنان به وقوع پیوست که برای آنان از درگاه خداوند متعال غفران و رحمت الهی مسئلت می‌نمائیم.

در این میان مسئولان و دست اندرکاران و به ویژه مقامات بهداشتی و درمانی کشور و در جبهه مقدم مبارزه با این ویروس، کادر درمانی، بهداشتی و متخصصان و مدافعان سلامت در تلاشی وصف ناپذیر و شبانه روزی که هنوز ادامه دارد، حماسه‌های بی نظیری آفریدند و تعدادی از این فداکاران و عزیزان نیز آسمانی شدند و ایثارگری‌ها و فداکاری‌های آنان در اذهان ایرانیان ماندگار شد که امیدواریم با همراهی همگان، شاهد ریشه کنی و از بین رفتن این ویروس باشیم.

ادامه تحریم‌های ظالمانه آمریکا که با همه توان جنگ و تروریسم اقتصادی را بر ملت بزرگ ایران تحمیل کرد و حتی مدعیان حقوق بشر با جلوگیری از ورود دارو و تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با ویروس کرونا، سلامت ایرانیان را نیز نشانه گرفته بودند، از جمله تنگناهایی بود که با همت، مقاومت، همدلی و وحدت به اعتراف دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی در گام دوم انقلاب و پس از گذشت چهار دهه بار دیگر به شکست انجامید.

و اما در ماه‌های آغازین سال ۱۴۰۰ شاهد برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها خواهیم بود که عرصه تجلی اراده و عزم ملت در پاسداری از کشور و نظام در برابر توطئه‌ها و دشمنی‌ها خواهد بود و بی تردید با شکوه فراوان به تعبیر مقام معظم رهبری بار دیگر به عرصه وحدت و همدلی مردم ایران بدل خواهد گردید و مسیر اقتدار و عظمت ایران اسلامی که در سایه رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و از جمله قهرمان ملی ایران اسلامی سردار شهید سلیمانی محقق گردید، ادامه خواهد یافت.

در آستانه سال جدید که به عطر مهدویت مزین است، فرارسیدن عید نوروز را به همه ایرانیان در سراسر جهان تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم سال ۱۴۰۰ با موفقیت‌ها و به ویژه سلامت و رهایی از ویروس کرونا همراه باشد ان شاء الله.

همچنین لازم می‌دانم ضمن تبریک آغاز سال جدید به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، از تلاش‌های رئیس، معاونان، مدیران، اعضای هیأت علمی و تمامی همراهان تقدیر و تشکر نموده، سالی سرشار از موفقیت و بهروزی آرزو نمایم.

لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات