پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

قحط الرجال نیست، مدیران کم کار کرج برکنار می‌شوند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه عملکرد مدیران ادارات کرج پایش می‌شود، هشدار داد: افرادی که مسئولیت‌پذیر نیستند و در جایگاه‌های مدیریتی فرصت‌سوزی می‌کنند، شناسایی و این مجال از آنها سلب خواهد شد.

به گزارش رمزگشانیوز  ؛ «غفور قاسم پور» ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: مردم از مسئولان خود انتظار خدمت دارند، عمر مدیریتی نیز کوتاه و فرصت خدمت اندک است و هر عملکردی نیز از سوی مدیران در حافظه مردم ثبت و ضبط می‌شود. اگر مدیری از جایگاه خود سوء استفاده کند باید پاسخگوی عملکرد خود باشد در عین حال مدیرانی که بجای فرصت‌سازی فرصت سوزی می کنند نیز باید میدان را به مدیران کاری واگذار کنند.

وی با بیان اینکه قحطی‌الرجال نیست و مدیران زبده و صاحب تجربه هم در کرج کم نیستند به مأموریت ویژه انتخابات ۱۴۰۰ شاره کرد و افزود: در آستانه ماه پایانی سال قرار داریم شهرستان کرج، ماموریت ویژه برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ را بر عهده دارد و انتظار می‌رود، تمامی مدیران ادارات شهرستان در مرکز استان نهایت همکاری و مشارکت را با فرمانداری کرج در برگزاری امر انتخابات داشته باشند. 

قاسم‌پور در ادامه انتخابات را بزرگترین مسئله کشور عنوان کرد و گفت: فضای اجتماعی و سیاسی باید مملو از شور و نشاط انتخابات شود.
وی افزود: افزایش مشارکت در انتخابات موجب اقتدار کشور خواهد بود. 
فرماندار کرج تصریح کرد: در این راستا افرادی که مسئولیت‌پذیر نیستند و همکاری لازم را ندارند شناسایی و فرصت حضور در میدان کار از آنها سلب خواهد شد. 
قاسم‌پور گفت: یکی از مقدمات انتخابات از منظر وزارت کشور آموزش و ترکیب هیات‌های اجرایی است که مقدمات آن فراهم شده و با کمک دستگاه‌های اجرایی، مردم و افراد صاحب تجربه انتخابات  خرداد ۱۴۰۰ را در شهرستان برگزار خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس ماده ۲۱ قانون انتخابات، کلیۀ وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ادارات دولتی و مؤسسات وابسته به دولت و نهاد‌های انقلابی موظف‌اند که حسب درخواست وزارت‌کشور، استانداران، فرمانداران و بخشداران، کارکنان و سایر امکانات خود را تا خاتمۀ انتخابات در اختیار آنان قرار دهند. بدیهی است مدت همکاری کارکنان مذکور جزء ایام مأموریت نام‌بردگان محسوب خواهد شد.

فرماندار کرج همچنین گفت: برنامه‌های آموزشی انتخابات را که وزارت‌کشور، هیئت‌مرکزی، شورای نگهبان ضروری تشخیص می‌دهند و همچنین کلیۀ اعلامیه‌ها و اطلاعیه‌های مربوط‌ به انتخابات باید از شبکۀ استانی بطور مستمر پخش شود که تمهیدات آن نیز اندیشیده شده است. 

وی افزود: با مشارکت رسانه‌ها، احزاب و گروه‌های اجتماعی و سیاسی بسترهای لازم را برای هرچه پربا شکوه تر برگزار شدن انتخابات خرداد ۱۴۰۰ فراهم خواهیم کرد.

انتهای پیام/
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات