یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

کرج دومین کلانشهر کشور در صدور مجوز تردد الکترونیکی؛

سامانه صدور مجوز تردد بین شهری در فرمانداری کرج راه‌اندازی شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از راه‌اندازی سامانه مجوز الکترونیکی تردد بین شهری خبر داد و گفت: شهروندان شهرستان کرج جهت دریافت مجوز تردد سفرهای ضروری به استان‌های شمالی کشور می‌توانند به صورت مجازی به این سامانه مراجعه نمایند.

به گزارش رمزگشانیوز «غفور قاسم پور» با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه اکثر شهرهای کشور در شرایط زرد کرونایی هستند و تعدادی از استان‌های شمالی کشور موقعیت قرمز کرونایی دارند، تردد از کلانشهر کرج به این مناطق ممنوع است.

وی با اشاره به آلودگی هوا و ضرورت کاهش ترددهای بین شهری، راه‌اندازی این سامانه را گامی در جهت تحقق خدمات الکترونیکی به شهروندان کرج عنوان کرد و افزود: تنها متقاضیانی که شرایط خاص و ویژه‌ای دارند و سفرهای آنها به مناطق شمالی کشور از جمله مازندران و گیلان ضروری است، می‌توانند بدون مراجعه حضوری به فرمانداری کرج و از طریق سامانه الکترونیکی به آدرس: http://Taradod.karaj.alborz.ir نسبت به بارگذاری مدارک و مستندات خود به منظور اخذ مجوز تردد دریافت نمایند.

معاون استاندار در ادامه کرج را دومین کلانشهر کشور پس از تهران در راه اندازی سامانه صدور مجوز تردد الکترونیک نامید و گفت: این سامانه یکی از درگاه ها در میز خدمت الکترونیکی است که با هدف ایجاد سهولت کار برای شهروندان کرج و کاهش حجم مراجعه‌های حضوری راه اندازی شده است.

فرماندار کرج این نکته را نیز خاطر نشان کرد که شرایط زرد کرونایی هنوز شکننده و ناپایدار است و باید رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را به جد تداوم ببخشیم.

وی افزود: منع تردد شبانه نیز هنوز به قوت خود پابرجاست و هر گونه تردد از ساعت 21 شب الی 4 بامداد به سایر شهرها از جمله شهرهای زرد، قرمز، نارنجی و آبی ممنوع و مشمول جریمه خواهد بود.
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات