سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

به همت تعاونگران البرز انجام می‌شود؛

اهدای کمک هزینه خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از تامین کمک هزینه خرید دستگاه تبلت‌های آموزشی برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از سوی مرکز نیکوکاری بخش تعاون و تعاونگران استان خبر داد.

به گزارش رمزگشانیوز  «حسین فلاح نژاد» در نشست خیرین تعاونگر با حضور مدیرکل کمیته امداد امام استان در اتاق تعاون با اشاره اینکه تعاونگران استان البرز همواره در تمامی عرصه‌های کمک رسانی و اقدامات انسان دوستانه در کشور همانند سیل و بلایای طبیعی و اهدا نذورات ایام اربعین در سالها گذشته پیش قدم بوده‌اند، گفت: مقرر شد با کمک و همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز نیکوکاری بخش تعاون استان و کمیته امداد امام (ره)جلسه‌ای به دعوت این اداره کل در اتاق تعاون تشکیل شود تا با مشارکت تعاونگران خیر کمک‌هایی برای تهیه تبلت آموزشی دانش آموزان بی بضاعت تحت پوشش کمیته امداد جمع‌آوری و اهداشود.

وی در خصوص این اقدام خداپسندانه اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط ظالمانه تحریم در کشور، بخشی از مردم دچار مشکلات اقتصادی هستند و برای تامین نیازهای خانواده خود دچار مشکل شده‌اند و نمی‌توانند برای تحصیل فرزندان خود امکانات اموزش مجازی در شبکه شاد فراهم کنند. لذا، برای اینکه فرزندان این افراد از تحصیل باز نمانند باید اقدامات خیرخواهانه از سوی خیرین و اقشار مختلف با همدلی و تعاون انجام پذیرد تا با تهیه امکانات لازم برای تحصیل این دانش‌آموزان آنها از ادامه تحصیل مطلوب در استان باز نمانند.

فلاح نژاد افزود: این جلسه با تعاونگران نیکوکار می‌تواند حاوی پیام فرهنگی به دیگر اقشار جامعه نیز باشد تا همگان به شرایط جامعه و دیگرانی که در محرومیت هستند توجه بیشتری داشته باشند و بی‌تفاوت از کنار مسائل اجتماعی گذر نکنند.

وی با بیان اینکه انجام این اقدامات خداپسندانه در جهت کمک به افراد کم برخوردار جامعه می‌تواند روحیه همدلی و نوع دوستی را در همگان تشویق کند، گفت: خوشبختانه تعاونگران استان البرز در این مسیر همواره بی‌ادعا همراهی لازم را در حد توان داشته و منشا خیر و اثر در فعالیت‌های نوع دوستانه استان و کشور بوده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه این نشست تصریح کرد: خوشبختانه در این جلسه به همت تعاونگران خیر و مرکز نیکوکاری بخش تعاون استان و همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون البرز به عنوان متولی این مرکز در بخش تعاون، کمک هزینه خرید 155 تبلت آموزشی و نیز مبالغ نقدی و کمک‌های غیرنقدی تعاون گران برای خرید وسایل کمک آموزشی جهت دانش آموزان محروم تحت پوشش کمیته امداد تامین شد.

«محمد محمدی فرد» مدیرکل کمیته امداد امام استان البرز نیز ضمن تقدیر از کمک‌های خیرین تعاونگر استان و مرکز نیکوکاری بخش تعاون در جهت تهیه اقلام آموزشی و تبلت دانش آموزان بی بضاعت عنوان کرد : با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم‌بضاعت زیر پوشش کمیته امداد امام از آموزش مجازی با همکاری خیرین در استان و نیز تعاونگران و کمیته امداد مرکز، این تبلت‌ها خریداری و در اختیار فرزندان مددجو قرار می‌گیرد.

وی همچنین از آمادگی این مرکز نیکوکاری و خیریه در بخش تعاون در جذب کمک‌های مردمی برای رفع فقر و محرومیت در استان از سوی اقشار مردمی و تعاونگران خبر داد.
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات