سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

با همکاری کانون پرورش فکری و سازمان تبلیغات اسلامی؛

مسابقه کتابخوانی به مناسبت روز دانش‌آموز در البرز برگزار می‌شود

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با همکاری شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم یوم‌الله 13 آبان، مسابقه کتابخوانی ویژه روز دانش‌آموز را همزمان با ایام هفته ملی کودک برگزار می‌کند.

به گزارش رمزگشانیوز  کتاب «نیمکت‌های پاییزی»، تالیف«حمیدرضا شاه آبادی»،  کتابی است که برای مسابقه‌ی روز دانش‌آموز انتخاب شده است.

این کتاب از مجموعه کتاب‌های «روزهای خدا» و از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و در 32 صفحه مخاطبان را با یوم‌الله 13 آبان و علت نام‌گذاری این روز به عنوان روز دانش‌آموز آشنا می‌کند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز در یک همکاری مشترک با شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم یوم‌الله 13 آبان، همزمان با هفته‌ی ملی کودک این مسابقه را برگزار کرده و مهلت شرکت در این مسابقه  تا پایان روز دانش‌آموز  یعنی 13 آبان ماه 1399، خواهد بود.
 
لازم به توضیح است این  کتاب در کتاب‌خانه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز موجود است اما با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا در استان البرز، علاقه‌مندان نوجوان از گروه سنی 12 سال به بالا تا پایان مقطع متوسطه دوم می توانند با مراجعه به لینک زیر فایل کتاب را دریافت کرده و مطالعه کنند.

https://www.kanoonnews.ir/d/2020/10/05/0/887537.pdf
https://www.kanoonnews.ir/d/2020/10/05/0/887538.m4a
 
در ضمن سوالات این  مسابقه کتابخونی  یک هفته قبل از روز دانش‌آموز  در پایگاه کانون مجازی استان به آدرس alborz.kpf.ir قرار خواهد گرفت و علاقه‌مندان می‌توانند با پاسخ به این سوالات در مسابقه شرکت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره 02632828082 روابط عمومی کانون البرز تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات