یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار ویژه
مدیر رسانه ای گل ریحان البرز گفت: گل ریحان نماینده استان البرز است و جا دارد از مسئولان استانی بخواهیم نماینده البرز را تنها نگذارند. متاسفانه ما در استان البرز یک زمین مناسب برای تمرین نداریم و مشاهده کردید که با مصدومیت‌های پی در پی دست کادر فنی برای مسابقات خالی است.
سرمربی گل ریحان البرز با گلایه از کیفیت زمین تمرین تیمش و مصدومیت بازیکنانش گفت: استحقاق کسب حداقل امتیاز مقابل حریف خود را داشتیم.
دبیر هیات انجمن های ورزشی البرز با اشاره به ظرفیت های طبیعی و خدادادی این استان گفت: وجود ظرفیت ها و بهره برداری درست از آنها می تواند البرز را به قطب ورزش های هوایی کشور تبدیل کند.
روسیه از تیم هاکی ایران برای حضور در مسابقات داخل سالن این کشور دعوت کرد.
محمد سیاوشی از استعدادهای برتر هندبال کشور و البرز که سابقه حضور در تیم ملی هندبال در کارنامه خود دارد به عنوان مربی دروازه بانان تیم ملی هندبال در رده سنی نونهالان انتخاب شد.
سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز با اشاره به وضعیت کنونی تیم و برخی مشکلات آن گفت که برای تقویت این تیم و بالا بردن جایگاه آن در جدول لیگ یک تلاش خواهیم کرد.
رییس هیات نجات غریق و غواصی البرز گفت: تعطیلی دوباره استخرهای استان به دلیل شیوع ویروس کرونا مشکلات درآمدی این مراکز ورزشی مضاعف کرده است.
سر مربی تیم فوتسال مقاومت البرز از صعود این تیم به مرحله «پلی آف» لیگ برتر فوتسال کشور خبرداد و گفت : با یک کار گروهی موفق شدیم تا در جمع ۶ تیم برتر لیگ قرار بگیریم.
مدیر عامل باشگاه گل ریحان البرز با بیان اینکه این تیم نماینده فوتبال استان البرز است، گفت: به دنبال تقویت تیم گل ریحان هستیم.
سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز با اشاره به بازی روز شنبه این تیم مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: شاهین از تیم‌های ریشه دار فوتبال ایران است و بازی امروز برای ما آسان نخواهد بود.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کرج گفت: با ساخت و بازسازی اماکن و زمین‌های ورزشی، گامی مهم در افزایش سرانه ورزشی برداشته خواهد شد.
همزمان با افتتاح هفت زمین، رشته ورزشی بولس در ورزشگاه انقلاب کرج استارت خورد.
در مراسمی با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان البرز پروژه بهسازی و مسقف‌سازی زمین چمن مصنوعی شهیدان محمدخانی به بهره‌برداری رسید.