چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
اخبار ویژه
حزب الله لبنان امروز (سه شنبه) اعلام کرد: پایگاه کنترل هوایی و اطلاعاتی «میرون» در شمال فلسطین اشغالی را با شلیک چندین موشک ضد زره مجددا هدف قرار داده است.
وزیر امور خارجه گفت: آنچه امروز در بی‌عملی شورای امنیت سازمان ملل متحد در قبال نسل‌کشی در غزه شاهدیم، فاجعه دیپلماسی قرن است و تداوم جنایات جنگی اسرائیل و توسعه دامنه جنگ و پیامدهای آن تهدیدکننده واقعی صلح و امنیت بین‌المللی است.
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد ادعاهای مطرح شده مبنی بر فروش موشک‌های بالستیک به روسیه برای استفاده در جنگ اوکراین را رد کرد.
حزب الله لبنان اعلام کرد که تجهیزات جاسوسی و مراکز تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی را در پایگاه‌های «برکه ریشا»، «المناره»، «المطله» و «کیلع» با موشک‌های برکان و کاتیوشا هدف قرار داده است.
نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل قطعنامه پیشنهادی الجزایر را که خواستار آتش‌بس فوری در غزه به دلایل بشردوستانه است، وتو کرد.
سخنگوی گردان‌های القسام تاکید کرد: نبرد طوفان الاقصی پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی را رقم خواهد زد.
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد: منتظر نتیجه‌های نشست قاهره در خصوص برقراری آتش‌بس در نوار غزه و تبادل اسیران است.
حضور حماسی و پرشکوه مردم از اقشار مختلف در جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه با بازتاب وسیعی از سوی رسانه‌های خارجی مواجه شده است.
جنبش حماس ضمن رایزنی با دیگر گروه‌های فلسطینی پاسخ خود به طرح آتش‌بس در چارچوب نشست پاریس را ارائه داد.
حزب‌الله لبنان در تازه‌ترین موج حملات خود به سرزمین‌های اشغالی، پنج پایگاه دیگر ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد.
حزب‌الله لبنان عصر امروز (یکشنبه) از انجام ۹۶۱ عملیات علیه رژیم صهیونیستی از ابتدای جنگ تا کنون خبر داد.
مقاومت اسلامی عراق از حمله موشکی و پهپادی به ۳ پایگاه نیروهای آمریکایی در سوریه و عراق خبر داد.
رویترز گفت: وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه ۶ فرد و پنج نهاد مرتبط با ایران را در فهرست تحریم قرار داده است.