چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
معاون خدمات شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه فرهنگ‌سازی و آموزش شهروندی گام موثری در اجرای تفکیک زباله از مبداء است، گفت: اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا نیازمند مشارکت عمومی شهروندان است.
مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج از استقرار دستگاه سنجش کیفیت هوا در این منطقه خبر داد.
عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به افزایش حجم کار و سختی موجود در امور متوفیان سازمان آرامستان‌ها در ایام شیوع ویروس کرونا گفت: این افزایش حجم و سختی کار نه تنها خللی در روند اجرای امور مجموعه نداشت بلکه با تدبیر به موقع و برنامه‌ریزی صحیح، میزان رضایت‌مندی شهروندان طی یک سال گذشته از بهشت سکینه(س) افزایش چشمگیری داشت.
نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان گفت: انتظار می‌رود وزارت نیرو بخشی از درآمد حاصل از فروش آب سد طالقان را برای عمران این شهرستان اختصاص دهد.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به راه اندازی مرکز نیکوکاری در این منطقه گفت: با راه اندازی این مرکز حمایت از اقشار آسیب پذیر به خصوص مددجویان تحت پوشش به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و این برنامه های حمایتی ادامه دار خواهد بود.
با حل مشکلات 10 ساله شهرک صنفی-صنعتی شیخ آباد، برای 7 هزار نفر شغل مستقیم ایجاد می شود.
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از کاهش میانگین زمان خدمت‌رسانی در آرامستان بهشت سکینه (س) خبر داد.
شهردار کرج گفت: مجموعه معراج با صرف ۲۰ میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری رسید.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه عملکرد مدیران ادارات کرج پایش می‌شود، هشدار داد: افرادی که مسئولیت‌پذیر نیستند و در جایگاه‌های مدیریتی فرصت‌سوزی می‌کنند، شناسایی و این مجال از آنها سلب خواهد شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز به همراه فرمانده انتظامی شهرستان کرج از مناطق محروم حسن‌آباد بازدید کردند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از آغاز به کار فاز اول سومین دوره طرح ارتقاء تاب‌آوری زنان در استان البرز خبر داد.
به همت شورای تحول قضائی دادگستری کل استان البرز برنامه عملیاتی اجرای سند تحول قوه قضائیه تدوین شد.
مدیرکل دفتر فنی، نظارت و اجرایی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور اظهار داشت: با توجه به جاذبه‌های موجود و ظرفیت‌های خوب در شهرجدید هشتگرد، اخیرا با اقداماتی که انجام شده این شهر در مسیر جایگاه واقعی خود قرار گرفته است.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام روز سه شنبه با حضور در اداره کل گمرکات استان فرارسیدن ٢٦ ژانویه روز جهانی گمرک را تبریک گفت.
آیت الله خامنه‌ای در دیدار با خانواده شهید فخری‌زاده گفتند: علوّ مقامی که خداوند با شهادت به شهید محسن فخری زاده عطاء کرد، مزد زحمات و اخلاص کم‌نظیر او بود و این مقام با هیچ‌یک از مقام‌های دنیوی قابل مقایسه نیست.
 «حسن مددی» دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در البرز و امام‌جمعه کرج با حضرت آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفتگو کرد.
نمایندگان فدراسیون آسیایی بیسبال با حضور در اداره کل ورزش و جوانان البرز با «مجتبی جانعلی» گفتگو کردند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز از بررسی پرونده ۱۰ واحد تولیدی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خبر داد.
لایحه نرخ تسعیر ارز برای پروژه قطار شهری کرج با اکثریت آراء به تصویب رسید.
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از تکمیل فاز دوم پروژه ادامه بلوار شهید ناصربخت خبر داد.