آقای شهردار، آقای قوه قضائیه، آقای دولت، آقای مسئول هر که هستی، هزاران پلاسکو و سینا در گوشه گوشه این کشور فعال هستند. مجهز نبودن آن‌ها مطابق استانداردها در گزارش کارگروه آتش و کارگروه مدیریت بحران گزارش ملی پلاسکو آمده است. بررسی مسئولیت‌های حقوقی همه دستگاه‌های مسئول در قبال ایمنی آتش و چنین حوادثی در گزارش هفتصد صفحه‌ای کارگروه حقوقی گزارش ملی پلاسکو آمده است.
یورو مانیتور تحلیلی از تغییرات جمعیتی ایران تا سال 2030 ارائه داده که برمبنای این تحلیل، در سال 2030 تعداد 2.26 میلیون نفر از مردم ایران بین 35 تا 50 سال سن خواهند داشت که تقریباً یک‌نفر از هر سه‌نفر ایرانی را شامل می‌شود و در این سال، تعداد افراد صفر تا هفت‌ساله و نیز 16 تا 34ساله نسبت به سال 2010 کاهش چشمگیری خواهد داشت.
هفته بین‌المللی سلامت مردان از 15 تا 21 ژوئن ( 26 خرداد الی یک تیر) برگزار می‌گردد و در سال جاری با توجه به شیوع کووید 19 در دنیا و شدت ابتلا و مرگ و میر بیشتر مردان نسبت به زنان سبب شده است که این موضوع در صدر مسائل مطرح شده در هفته فوق قرار گیرد.
 دو سال پیش که مدیری با انبوهی از نزدیکان خود از استان دیگری به البرز آمد، یکی از رهاوردهایش مدیران یک‌شبه و بی‌سابقه بود...
بچه پل ۲۰ میلیاردی در کلانشهر کرج در عصر کرونا متولد شد و با تشریف‌ فرمایی اعضای شورای شهر، شهردار و شهرداری‌چی‌ها با اجاره صندلی، میز، پذیرایی، با قیچی و روبان قرمز مزین به گل دید و بازدید شد. مبارکه!
کرج به حالت قرمز برگشت. اما نه خبری از محدودیت فردی و اجتماعی است و نه تمهیدات بهداشتی مانند گذشته رعایت می‌شود.
روستای تاریخی فشند با قدمتی ۳۰۰۰ ساله در مرکز شهرستان ساوجبلاغ قرار دارد. همسایه‌ی جنوبی این روستا  (شهر جدید) در اراضی فشند بنا شده است و از سال ۱۳۶۹ تاکنون این شهر فاقد نام بود. طبق دستورالعمل نامگذاری شهرهای جدید کشور، شهر تازه تاسیس در اراضی روستا که قدمت آن طولانی می‌باشد، باید اسم آن روستا برای آن شهر تازه تاسیس در نظر گرفته شود. اما...
توسعه شهرنشینی در مجاورت پایتخت‌ها و شهرهای بزرگ به واسطه مهاجرت بی‌رویه نیروی کار از نقاط دیگر، امری اجتناب‌ناپذیر است که به‌طور مشابه در عموم کشورها به ویژه کشورهای کمتر توسعه یافته و یا در حال توسعه به چشم می‌خورد. مجاورت هشتگرد با سه کلان شهر تهران، کرج و قزوین و دسترسی آسان این بخش از ساوجبلاغ، طرح ایجاد شهری جدید، مدرن و ارزان را به منظور اسکان طیف وسیعی از شهروندان توجیه نموده است.
قتل‌های ناموسی، ازدواج‌های اجباری کودکانِ زیر13 سال به دلایل فرهنگی و فاقه اقتصادی، پرسۀ کودکان‌کار و صدها موضوع و معضل دیگر از این دست، حکایت‌های کوتاه و بلندی است که در هر شبانه‌روز، میان تردد اخبار سیاسی- اقتصادی دیده می‌شود ....
درامتحانات حضوری دانشگاه ها، در شرایط شیوع بیماری کرونا، آیا صندلی های تک تک دانشجویان، درفاصله ی امتحان بعدی گندزدایی می شود؟
بعد از 66روز رکورد کرونا شکسته شد"؛ خبری با درون‌مایه تأسف که در روزهای اخیر در قریب به اکثریت خبرگزاری‌های کشور بارگذاری شد و از روندِ صعودی اعداد و ارقام مبتلایان کرونا و کشته‌شدگان در این بیماری خبرداد.
زیر تیغ! 1399/03/11
ماجرای کشته‌شدنِ رومینا اشرفی -دختر 13سالۀ تالشی- به دست پدرش ...
کرونا آمد و شد مهمان ناخوانده‌ای که بر زندگی همه اثر گذاشت. ویروسی که توانست زندگی بسیاری را مختل کند.
مینی سریال پاتریک ملروز که بر اساس رمان‌های ادوارد سنت آبین طراحی و تولید شده است، با قلم دیوید نیکولز به فیلمنامه، و توسط ادوارد برگر کارگردانی شده است.
باز مدرسه ها برای آلودگی هوا تعطیل شد.
مینی سریال پاتریک ملروز که بر اساس رمان های ادوارد سنت آبین طراحی و تولید شده است، با قلم دیوید نیکولز به فیلمنامه، و توسط ادوارد برگر کارگردانی شده است.
مینی سریال پاتریک ملروز که بر اساس رمان‌های ادوارد سنت آبین طراحی و تولید شده است، با قلم دیوید نیکولز به فیلمنامه، و توسط ادوارد برگر کارگردانی شده است.