یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
حال و هوای بهاری پارک‌ها و بوستان‌های کرج در روزهای آغازین فصل بهار و نوروز سال1400
جشنواره لاله‌ها در باغ گل‌های کرج برای نهمین سال متوالی در ایام تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۰ آغاز شد
«خیرالله خادمی» معاون وزیر راه و شهرسازی روز دوشنبه  از آزادراه سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی» در شمال شهرکرج بازدید کرد. در این بازدید «عزیزاله شهبازی» استاندار البرز و مدیران شهری کرج حضور داشتند.
در گرامیداشت هفته بسیج و در آخرین روز از این هفته قبور مطهر شهدای شهر گلسار غبارروبی و گلباران شد.
همزمان با آخرین روز از هفته گرامیداشت بسیج، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مسئول بازرسی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساوجبلاغ و عوامل کلانتری 12 گلسار با حضور در محوطه حوزه مقاومت بسیج 615 کمیل ابن زیاد از زحمات فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج و بسیجیان تلاشگر عرصه مقابله با کرونا شهر گلسار تجلیل به عمل آوردند.
این روزها و در پاییز برگریزان بوستان‌ها و پارکهای شهر کرج نمایی دیدنی یافته؛ برگهای پاییزی پیاده راه ها و فراز و فرودش را نقش و رنگی دیگر گونه زده و تصویری شاعرانه تر از همیشه به آن بخشیده است.
مقبره شهدای گمنام طالقان را از گالری رمزگشا ملاحظه کنید و روح آنان که رفتند تا این سرزمین بماند را با قرائت فاتحه‌ای شاد و یادشان را گرامی بداریم.
 مراسم دانش آموختگی فراگیران آموزشگاه‌های علمی تخصصی ناجا به صورت مشترک و همزمان از طریق ویدئو کنفرانس بین سه آموزشگاه شهید چمران کرج، شهید بهشتی اصفهان و مالک اشتر اراک برگزار شد.