چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

مریم قهرمانی صارم:

کمبود ماشین آلات و‌ تجهیزات در مناطق شهرداری برطرف شود

دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج گفت: برخی از مناطق دهگانه شهرداری کرج در حوزه تجهیزات و ماشین آلات حوزه فنی و عمرانی با کمبود مواجه است.

به گزارش رمزگشانیوز؛ مریم قهرمانی صارم در بازدید از منطقه ۴ کرج (مهرشهر) در جمع شهروندان این منطقه ضمن بررسی مسائل و مشکلات بیش از ۵۰ تن از همشهریان در موضوعات  شهری در مواجه با شهرداری رسیدگی کرد.

دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج افزود: کاستن از بروکراسی نامتعارف در پروسه اداری بویژه حوزه شهرسازی،گلایه‌های بسیار در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز، دریافت علی‌الحساب‌ها از برخی مؤدیان قبل از تعیین و تکلیف وضعیت آرا صادره در کمیسیون ماده صد و توافقات مورد درخواست مالکین از تعیین و تکلیف نهایی، تعریض برخی معابر در محدوده بلوار ولیعصر، احداث بوستان‌های کوچک محلی، رسیدگی و اقدام عملیاتی در خصوص کنارگذر و ساماندهی دستفروشان عمده مباحث مطروحه از سوی شهروندان بود.

قهرمانی صارم بیان کرد: به طور کلی آنچه می‌بایست الگوی اقدامات و خط مشی عملکردی منطقه ۴ قرار گیرد پایبندی به اسناد بالادستی بویژه مصوبه بودجه سال جاری و نگاه محله محوری در تمامی دوایر در شهرداری است.

وی یادآور شد: برخی موضوعات در خصوص تملکات ریزدانه‌ها در معابر دارای اولویت در دستور کار قرار گرفت. سایر موضوعات نیز که در آینده‌ای نزدیک می‌بایست مورد پایش به منظور عملیاتی شدن آنها قرار گیرد تا شاهد اقدامات عملیاتی باشیم.

قهرمانی صارم بیان کرد: نکته دیگر که مبتلابه تمامی مناطق است و همچنان حل و فصل نشده است ماشین‌آلات ضروری و مورد نیاز معاونت عمرانی و خدمات شهری است که به واقع از کمترین امکاناتی در این حوزه برخوردار نیستند.
 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات