شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 کاروان زیر سایه خورشید میهمان البرز می‌شود

همزمان با ایام مبارک دهه کرامت، کاروان زیر سایه خورشید از آستان قدس رضوی به منظور شرکت در پانزدهمین دوره جشن های دهه کرامت، میهمان مردم البرز می‌شوند.

به گزارش رمزگشانیوز؛ مسئول شبکه جوانان رضوی و ستاد برگزاری جشن‌های دهه کرامت  استان البرز گفت: کاروان زیر سایه خورشید در قالب ۲ گروه از خادمان بارگاه آستان قدس رضوی از ۱۱ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری به منظور شرکت در جشن های دهه کرامت در البرز حضور می ‌ابند.

«حمزه قزلباش» با بیان اینکه خادمان حرم  مطهر ثامن الحجج (ع)، پرچم متبرک آستان قدس رضوی را  با خود حمل می‌کنند، افزود:  اعضای این کاروان پس از زیارت  قبور مطهر شهدا برای شروع رسمی جشن‌های دهه کرامت در استان با امام جمعه کرج دیدار خواهند داشت و پس از آن با رعایت پروتکل های بهداشتی راهی شهرستان های استان می‌شوند.

وی اظهار داشت: عیادت از بیماران در بیمارستان‌ها، دیدار با نیروهای مسلح و  خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، دیدار با گروه‌های جهادی، حضور در مراکز بهزیستی، استقبال مردمی در شهرها، حضور در آستان مقدس امامزادگان، حضور در جشن های خانوادگی و حضور در هیئات و مساجد از برنامه های پیش بینی شده برای این گروه‌ها می‌باشد.

قزلباش، حضور در جمع مدیران استانی و دستگاه های اجرایی، دیدار با گروه‌های جهادی، دیدار با نخبگان و حضور در شرکت‌های دانش بنیان و مراکز تولید را از دیگر این برنامه‌ها برشمرد.

انتهای پیام/

 

 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات