شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

جانشین رئیس پلیس راهور:

جریمه‌های یک میلیونی محدودیت‌های کرونایی لغو شد

جانشین رئیس پلیس راهور از لغو جریمه‌های یک میلیونی مربوط به محدودیت‌های کرونایی در پی اعلام رنگ بندی جدید نقشه کشوری کرونا خبر داد.

به گزارش رمزگشانیوز؛ به نقل از از پلیس راهور، سردار «سید تیمور حسینی» گفت:‌ همانگونه که رنگ بندی جدید کرونایی شهرها اعلام شد فقط هشت شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند و خوشبختانه هیچ شهری در وضعیت قرمز کرونایی نیست و این یعنی دیگر در حال حاضر جریمه یک میلیون تومانی نداریم و فقط جریمه‌های ۵۰۰ تومانی شهرهای نارنجی پا برجا است.

وی افزود: هنوز از جزییات طرح قرنطینه هوشمند چیزی به پلیس اعلام نشده و مبنای محدودیت‌های جاده‌ای همان طرح قبلی که بر اساس رنگ بندی جریمه اعمال می‌شده است.

به گزارش ایرنا، بر اساس طرح محدودیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی، ورود و خروج به هر یک از این شهرها به ترتیب ۱۰ میلیون ریال (شهرهای قرمز) و پنج میلیون ریال (شهرهای نارنجی) جریمه در پی داشت.

وزیر بهداشت امروز (شنبه) اعلام کرد، تعداد شهرستان‌های قرمز با عبور کشور از موج پنجم کرونا، بار دیگر صفر رسید.

بر اساس جدیدترین رنگ‌بندی کرونایی کشور، هشت شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۱۹ شهرستان در وضعیت زرد، ۳۲۱ شهرستان در وضعیت آبی هستند و هیچ شهرستانی با رنگ قرمز کرونایی در نقشه کشور وجود ندارد.

شهرستان‌های اشنویه (آذربایجان غربی)، طبس، نهبندان (خراسان جنوبی)، بافت، زرند، سیرجان (کرمان)، بافق، بهاباد (یزد) در وضع نارنجی کرونا قرار دارند.

انتهای پیام/ 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات