پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

سیاست و خط مشی انجمن روابط عمومی استان البرز تبیین شد

 رئیس انجمن روابط عمومی‌های استان همراه با اعضای انجمن با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش رمزگشانیوز  ؛ در این نشست «نورمحمد فردی بیرانوند» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز به نقش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اشاره کرد و گفت: امروزه در عصر حاضر، ارتباطات اگرچه نگوییم اولین عنصر و اساسی‌ترین اصل مورد نیاز بشر است، اما به جرأت می‌توان گفت یکی از بنیادی‌ترین دانش‌ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و اساس دیگر علوم قرن حاضر است.

وی افزود: دنیا دیگر به دهکده‌ای جهانی تبدیل شده و خبرها در کمترین زمان ممکن مخابره می‌شود به طوری که حرکت اطلاعات از هر چهارگوشهٔ جهان به هر نقطه در همان زمان لحظه‌ای شده است.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان در ادامه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های استان اشاره کرد و گفت: استان البرز از لحاظ ظرفیت فرصت‌های برابری با استان تهران دارد و چیزی از استان تهران کم ندارد و این مهم نیازمند اطلاع‌رسانی از ظرفیت‌های کم نطیر استان در گذر گاه فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو است.

فردی با قدردانی از فعالیتها و پیگیری‌های جهانشاهلو جهت فعال‌سازی انجمن روابط عمومی استان و تعامل آن با نهادهای مدنی در حوزه ارتباطات اجتماعی استقبال وبه ضرورت همکاری انجمن با دبیرخانه شورای اطلاع رسانی تأکید کرد.

در پایان، «محمد رضا جهانشاهلو»رئیس انجمن روابط عمومی استان البرز هدف از تشکیل انجمن روابط عمومی استان را ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در استان عنوان کرد، افزود:انجمن آمادگی کامل را دارد تا به عنوان یک کانون غیر حاکمیتی جهت همکاری، همراهی و به عنوان اتاق فکر در کنار شورای اطلاع رسانی استان البرز قرار گیرد.

جهانشاهلو افزود: ظرفیت و تجربه موفق انجمن‌های روابط عمومی ایران در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و ارتباط با مجامع علمی و فرهنگی کشور می‌تواند در اجرای طرح‌های استان البرز به صورت کاملا برنامه‌ای در راستای تحقق اهداف عالیه سازمانی بکار گرفته شود.

وی در ادامه خواستار تداوم جلسات شورای اطلاع رسانی به منظور تبادل نظر و ارائه راهکارهای مؤثر در راستای ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها و بالا بردن سطح کیفی در این حوزه شد.
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات