سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

استاندار البرز در مراسم صبحگاه مشترک حضور یافت

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مفتخریم از اینکه تمامی نیروهای مسلح ایران اسلامی، مقتدر، با انگیزه و با اشراف کامل در راستای اجرای ماموریت‌های خود تلاش می‌کنند.

به گزارش رمزگشانیوز «عزیزاله شهبازی» در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی که روز یکشنبه در محل فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، ضمن آرزوی صحت و سلامت برای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرماندهی معزز کل قوا و تبریک حلول ماه ربیع الاول، افزود: مفتخریم از اینکه تمامی نیروهای مسلح ایران اسلامی، مقتدر، با انگیزه و با اشراف کامل در راستای اجرای ماموریت‌های خود تلاش می‌کنند.

وی ادامه داد: پس از 42 سال تحریم‌های ظالمانه علیه ایران اسلامی، امروز شاهد هستیم که حقانیت نظام جمهوری اسلامی در روز اول ماه ربیع الاول حاصل شد و اکنون سرزمین با عظمت و با شکوهمان علی‌رغم تحریم‌ها می‌تواند آخرین دستاوردهای تسلیحاتی خود را صادر کند و نیازهای خود را نیز از طریق سایر کشورها تامین کند که این پیروزی را شادباش می گوییم.

شهبازی گفت: خرسندم از اینکه در البرز یک فرمانده بسیار شایسته فرماندهی نیروی انتظامی استان را بر عهده دارد چراکه توفیقات یک لشکر و سپاه راهبردی و توانمند به فرمانده آن بستگی دارد که بتواند از حداقل امکانات بیشترین بهره‌برداری را داشته باشد.

وی افزود: در شورای تامین استان البرز فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی، مدیران ارشد دستگاه قضا و اطلاعات و سایر اعضا با هم‌افزایی و دوستی کامل در جهت برقراری امنیت تلاش می‌کنند.

استاندار البرز اضافه کرد: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در استان از اول اسفندماه همزمان با شیوع بیماری کرونا دوشادوش کادر بهداشت و درمان در ورودی‌ها و خروجی‌ها و اجرای برنامه‌ها و مصوبات ستادهای استانی و ملی مقابله با کرونا پیشرو و پیشران بودند.

وی گفت: همچنین نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجی استان در برپایی بیمارستان های صحرایی و در اختیار قرار دادن کادر بهداشت و درمان نقش پررنگی را ایفا کرده‌اند.

شهبازی خطاب به نیروهای انتظامی استان، افزود: با توانمندی‌های شما و ماموریت‌های گسترده‌ای که دارید امید است با مودت و دوستی و دعوت از مردم به اجتماعی کردن ماموریت‌های نیروی انتظامی در راه برقراری نظم و امنیت همچنان توفیق یابیم.

انتهای پیام/
 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات