چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

ارتقاء جایگاه تیم فوتبال فردیس

رییس هیات فوتبال شهرستان فردیس با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالای ورزشی در این شهرستان گفت: تلاش می‌شود تا با برنامه‌ریزی و استعدادیابی جوانان جایگاه تیم فوتبال فردیس ارتقا یابد.

به گزارش رمزگشانیوز  «مجید رمضانی» در آیین رونمایی از لوگوی تیم فوتبال نصر فردیس که با حضور «محمد گلزاده» بازیکن ملی پوش فوتسال کشور برگزار شد، افزود: به منظور ارتقا فوتبال از بازیکنان جوان و با استعداد، استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه باید جلوی خروج استعدادهای ورزشی در فردیس گرفته شود، اظهار داشت: بنابراین به این نتیجه رسیدیم که چند تیم فوتبال و فوتسال به شهرستان فردیس بیاوریم.

وی هدف از این اقدام را شکوفایی استعداد ورزشکاران فردیس دانست و گفت: در تشکیل تیم فوتبال باید ۲ مربی از فردیس انتخاب شوند که سرمربی این تیم به عهده «محمد گلزاده» از ملی پوشان فوتسال کشور است.

رمضانی با اشاره به اینکه ماندگاری تیم برای هیات فوتبال مهم است، افزود:  این اتفاق خوب برای اولین بار در فردیس افتاده است باید همه کمک کنیم تا فوتبال فردیس به جایگاه واقعی برسد.

رییس هیات فوتبال شهرستان فردیس گفت: در هفته جاری هم یک تیم فوتسال لیگ یک کشوری بانوان فردیس و یک تیم لیگ سه فوتبال هم کشوری می آوریم و به دنبال این هستیم که یک تیم لیگ برتری فوتبال پایه هم بیاوریم و با چهار تیم کشوری کار را شروع  و به پیش می بریم.

۲۵ هزار ورزشکار در رشته های مختلفی ورزشی در شهرستان فردیس ساماندهی شده‌اند.

انتهای پیام/
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات