یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

رونق تولید ملی و توسعه صادرات با استانداردسازی سازه‌های فولادی

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان ملی استاندارد ایران و تعاونی تامین نیاز انجمن صنفی تولیدکنندگان سازه‌های فولادی فرا استانی امروز در سازمان ملی استاندارد ایران در کرج امضا شد.

به گزارش رمزگشانیوز  هدف از امضای این تفاهم‌نامه گسترش همکاری‌های علمی، فنی، پژوهشی و بازرسی در زمینه سازه‌های فولادی و توسعه استاندارد سازی سازه‌های مذکور در قالب تفاهم‌نامه است .

استفاده بهینه از توانمندی‌های علمی، فنی، اجرایی و اختیارات قانونی طرفین در زمینه تدوین استانداردها همکاری در پروژه های تحقیقاتی، تبادل تجربه و اطلاعات فنی و ایجاد کمیته‌های تخصصی برای ساماندهی اجرای استاندارد ۳۸۳۴ از مهمترین موضوعات این تفاهم‌نامه است.

تفاهم‌نامه مذکور در 6 ماده و ۱۸ بند به امضای «پیمان پیرایش»، مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی و «سعید زارعی حقیقی»، رئیس هیئت مدیره تعاونی تامین نیاز انجمن صنفی تولیدکنندگان سازه های فولادی فرا استانی رسید.

«پیمان پیرایش»، مدیرکل دفتر نظارت بر استاندارد صنایع فلزی، در مراسم امضای این تفاهم نامه با شاره به اهمیت صنعت جوش در کشور گفت: صنایع جوش یکی از صنایع مادر است  که مورد توجه سایر صنایع قرار دارد.

«سعید زارعی»، رییس هیئت مدیره تعاونی تامین نیاز انجمن صنفی تولیدکنندگان سازه‌های فولادی فرا استانی نیز در نشست امضای این تفاهم‌نامه اظهار داشت: تفاهم‌نامه به رفع چالش‌ها کمک می‌کند و باعث تسریع در روند اجرای استاندارد 3834 ( جوش و سازه های فولادی ) می‌شود.

وی تصریح کرد: استانداردسازی سازه‌های فولادی رونق تولید ملی و توسعه صادرات را به دنبال دارد.

انتهای پیام/
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات