پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

انتشار اوراق مشارکت برای توسعه خط ۲ قطار شهری کرج

با دستور رییس کل بانک مرکزی و پیگیری‌های شهردار کرج رایزنی برای پذیرش عاملیت بانک تجارت و انتشار این اوراق به نتیحه رسید.

به گزارش رمزگشانیوز؛  «علی اصغر صلواتی» در خصوص انتشار اوراق مشارکت سال ۹۸ مترو کرج اظهار داشت: از مبلغ ۳۱۰ میلیارد تومان اوراق مشارکتِ سال ۹۸، دویست و پنجاه میلیارد تومان آن به سازمان حمل و نقل ریلی جهت توسعه و پیشرفت خط ۲ و ۶۰ میلیارد تومان آن به سازمان اتوبوسرانی شهرداری کرج تعلق دارد که خوشبختانه با دستور فوری رئیس‌ کل بانک مرکزی و پیگیری‌های شهردار کرج، رایزنی‌ها جهت پذیرش عاملیت بانک تجارت و انتشار این اوراق به نتیجه رسید.

به گفته وی در صورت تاخیر در صدور مجوزهای لازم، فرصت بهره‌مندی از ۳۱۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت هرگز فراهم نمی‌شد به همین دلیل استاندار البرز، شهردار کرج، سازمان حمل و نقل ریلی و نیز بانک مرکزی و بانک تجارت همکاری مناسبی را جهت تحقق این موضوع انجام دادند.

صلواتی افزود: شیوع ویروس کرونا در ماه‌های پایانی سال گذشته انجام برخی از امور اداری برای انتشار اوراق مشارکت را با موانعی مواجه کرد. به همین دلیل زمان نهایی انتشار این اوراق مدت‌زمان ۴ ماه تمدید شد تا سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج و شهروندان این کلانشهر از این فرصت محروم نشوند.

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج در پایان بیان کرد: این اوراق برای توسعه، پیشرفت و تکمیل بخشی از فاز یک خط ۲ قطار شهری کرج و نزدیک شدن به اولویت بهره‌برداری و بهره‌مندی مردم کرج از نعمتِ مترو است.

انتهای پیام/
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات