پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

استاندار البرز خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی

 اجازه ندهید مشکلات جزئی به سطح کلان برسد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هر دستگاهی متولی دارد و مدیران باید پاسخگوی مشکلات و مطالبات مردم باشند همچنین ضرورت دارد فرمانداران استان نیز نظارت ویژه‌ای را در دستور برنامه قرار دهند.

به گزارش رمزگشانیوز؛ «عزیزاله شهبازی» با بیان این مطلب در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، افزود: به طور قطع کم کاری و سهل‌انگاری از سوی مدیران در خصوص حل مشکلات مردم بخشودنی نیست.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های استان نباید اجازه دهند مسائل جزئی به سطوح کلان برسد چراکه چنین مواردی مانع سیاستگذاری و تصمیم‌سازی‌های بزرگ از سوی مسئولان ارشد می‌شود.

شهبازی گفت: اگر مردم در دریافت خدمت خاصی دچار مشکل شده‌اند، مدیر مربوطه باید با اهتمامی ویژه درصدد حل آن باشد و فرماندار و معاون مربوطه در استانداری نیز روند امور را تا حصول نتیجه منطقی دنبال کنند.

وی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و بنده به عنوان نماینده عالی دولت در استان وظیفه دارم با تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی صحیح در سطوح بالاتر و پیگیری‌های ملی موجبات ارتقا زیرساخت‌های استان و سرعت بخشی به مسیر توسعه البرز را فراهم کنم.

استاندار البرز اضافه کرد: مدیران دستگاه‌ها و فرمانداران، اجازه ندهند که مشکلات کوچک و قابل حل به مسائلی دست و پاگیر در مسیر توسعه استان تبدیل شود.

وی گفت: طبق منویات مقام معظم رهبری و تکالیفی که دولت تدبیر و امید بر دوش ما نهاده، مهم‌ترین وظیفه ما کسب رضایتمندی مردم است.

انتهای پیام/    
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات