چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

ویزیت در منزل به « پزشکت» اضافه شد

پزشکت به‌عنوان یکی از سرویس‌های ارائه‌ خدمات پزشکی به‌صورت آنلاین، تازه‌ترین نسخه از اپلیکیشن خود را با ویژگی‌های جدید منتشر کرده است. 

به گزارش رمزگشانیوز؛ به نقل از زومیت؛ «پزشکت» نیز به‌عنوان یکی از چندین سرویس ارائه‌ خدمات پزشکی آنلاین، موفق شده تا طی چندماه اخیر چه در میان جامعه‌ پزشکی و چه در میان کاربران، بیش ‌ا زپیش جای خود را باز کند، به‌طوری‌که  بر اساس گزارشی که پزشکت منتشر کرد، این استارتاپ طی بهار سال جاری موفق شده تا رشدی ۲.۵ برابری را در میزان تعداد کاربرانش تجربه کند.

کافه‌بازار نیز با انتشار گزارشی که با بررسی الگوی کاربر از ابتدای اسفند تا نیمه‌ اول فروردین ۹۹ تدوین شده بود، اعلام کرد که پزشکت در میان مجموع اپلیکیشن‌های بخش درمان که رشدی ۱۰۰ درصدی را تجربه کرده‌اند، با رشد ۲۶۶۸ درصدی، جایگاه اول رشد را دراختیار دارد. 

حال پزشکت نسخه‌ تازه‌ای از اپلیکیشن خود را با قابلیت‌های جدید منتشر کرده که در میان‌ این ویژگی‌های جدید، موارد جالب توجه و درعین‌حال کاربردی وجود دارد. براساس اطلاعاتی که پزشکت ارائه کرده، نسخه‌ تازه این اپلیکیشن با ۷ قابلیت جدید دراختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

از میان هفت قابلیت جدید که فهرست آن‌ را در ادامه مشاهده می‌کنید، اضافه شدن مشاوره‌ دامپزشکی به‌صورت آنلاین به‌همراه امکان تنظیم قرار ویزیت در منزل درکنار قابلیت مشاهده‌ نزدیک‌ترین پزشکان، پرستاران و همه‌ خدمت‌دهنده‌ها براساس موقعیت مکانی کاربر و نزدیک یا دور بودن، جزو ویژگی‌هایی است که می‌تواند گره از کار بسیاری از کاربران بگشاید. 

در ادامه‌ می‌توانید فهرست امکانات جدید اضافه‌شده به اپلیکیشن پزشکت را ببینید:
 
  • مشاوره‌ در منزل (ویزیت در منزل با امکان تعیین وقت و رزرو برای حضور پزشک)
  • مشاوره‌ دامپزشکی به‌صورت آنلاین و ویزیت در منزل
  • رزرو پرستار و پیراپزشک و بهیار برای مراقبت در منزل
  • سامانه پرسش پاسخ آزاد و رایگان در پزشکت
  • احراز هویت کاربران با سامانه امتا (پروفایل)
  • امکان مشاهده‌ی پزشکان، پرستاران و همه‌ی خدمه‌ی پزکشی براساس موقعیت مکانی و نزدیکی به کاربر
  • تغییرات ظاهری و UI/UX 
  • رابط کاربری اپلیکیشن پزشکت

هرچند عملکرد پزشکت طی سه‌ماهه‌ اول سال، روندی صعودی داشته، اما با عادی شدن شرایط کرونا طی خردادماه، شتاب رشد جذب کاربران و انجام مشاوره در این سرویس کاهش یافت. حال باید دید که آیا اضافه شدن ویژگی‌های جدید می‌تواند روند صعودی رشد پزشکت را حفظ کند یا خیر؟ 

انتهای پیام/
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات