یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

همدلی و مشارکت بالایی در استان البرز وجود دارد

استاندار البرز ضمن بیان این مهم که امروز همدلی و مشارکت بالایی را در استان شاهد هستیم، مطرح کرد: از هم اکنون‌ برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در حال برنامه‌ریزی و آمادگی هستیم.

البرز- رمزگشانیوز؛ مجتبی عبداللهی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان البرز که با حضور محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور برگزار شد، افزود: این استان علاوه بر مشارکت بالا در مرحله اول دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرحله دوم این دوره از انتخابات نیز مشارکت قابل توجهی داشت.
استاندار البرز بیان کرد: امروز همدلی و مشارکت بالایی را در این استان شاهد هستیم و از هم اکنون‌ برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در حال برنامه‌ریزی و آمادگی هستیم.
وی تاکید کرد: از تمام مدیران و مسوولان استان تقاضا می شود همچنان تکریم و جلب رضایت مردم را در اولویت برنامه کاری خود قرار دهند .
عبداللهی با اشاره به مشکلات مردم در بخش املاک قولنامه‌ای گفت: طبق قانون، ساخت و ساز به زمین‌های قولنامه ای تعلق نمی‌گیرد اما برای حل این مشکل که از جمله مطالبات مردم است با جدیت تلاش می‌کنیم.
وی اظهار کرد: با توجه به مطالبات مردم در این بخش انتظار می‌رود اقدام لازم برای اصلاح قانون ساخت وسازها به عمل آید.
عبداللهی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع اهمیت تائید صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز لازم است تایید صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان انجام پذیرد.
استاندار البرز همچنین خواستار ورود معاون حقوقی رئیس جمهور به موضوع ارتقای جغرافیایی شهرهای محمدشهر، ماهدشت و کمالشهر استان البرز به شهرستان شد.
عبداللهی همچنین با اشاره به اقدامات موثر دولت سیزدهم در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی گفت: نرخ بیکاری این استان اکنون به ۷.۴ درصد رسیده است. 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات