پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

همدل و متحد برای حل مشکلات البرز پیش می‌رویم

استاندار البرز طی پیامی با تبریک سال نو گفت: پیشبرد شایسته اهداف و برنامه‌های کلان استان در سال ۱۴۰۳ با ریل گذاری مناسب برای حرکت پرشتاب، هماهنگ و همدلانه در مسیر حل مشکلات خواهد بود.

البرز- رمزگشانیوز؛ روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز نوشت: مجتبی عبداللهی روز چهارشنبه همزمان با آغاز سال نو در پیامی اظهار کرد: به دنبال حل مشکلات اقتصادی، بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید و همچنین بهره برداری از پروژه های بزرگ و مهم در استان هستیم و از تمام وقت، ظرفیت و توان خود برای خدمت به مردم شریف استان البرز و جبران کمبودها و کاستی ها استفاده خواهیم کرد.
استاندار البرز در پیام خود تاکید کرد: مردم ولایتمدار استان البرز، در سال ۱۴۰۲ به رغم تمامی توطئه های دشمنان با ایستادگی عزتمندانه و سرافرازانه و خلق تصویر حماسی و شگفت انگیز دیگری از جمله حضور باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و همچنین جشن سالروز پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن، تجلیگاه حماسه شورانگیز وحدت بخش همبستگی ملی شدند.
عبداللهی افزود: برگزاری با شکوه انتخابات بر اساس چهار مولفه مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت که مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بوده و همچنین افزایش مشارکت مردم در استان البرز، تابلوی زیبایی از اتحاد، همدلی، مشارکت، همیاری و انسجام برای ساختن ایران قوی را ترسیم کرد.
استاندار البرز در این پیام با اعلام اینکه به فضل الهی درمرحله دوم انتخابات در اردیبهشت ماه امسال نیز مردم شهید پرور البرز با حضور مجدد در پای صندوق‌های رای حماسه آفرینی خواهند کرد گفت: به موازات توفیقات ملی، سال گذشته در استان شهید پرور البرز شاهد سفر پرخیر و برکت رییس جمهوری بودیم.
وی یادآورشد: یکی از مهمترین پروژه های راه سازی استان بعنوان دغدغه مردم در راستای برون رفت از ترافیک های ملی، آزادراه شمالی کرج(شهید سلیمانی) بود که فاز یک آن مورد بهره برداری قرار گرفت که در این پروژه ۲ پل بزرگ و پیچیده در حال پیشرفت است.
وی افزود: در حوزه درمان، بهره برداری از دانشکده علوم پزشکی خیر ساز که در کشور بی نظیر بود، راه اندازی چند بیمارستان و همچنین در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از چندین پروژه بیمارستانی مانند سیدالشهدا و کمالشهر خواهیم بود.
استاندار البرز گفت: درحوزه خدمات، گازرسانی به همه روستای صعب العبور، آماده سازی تصفیه خانه ماهدشت که حدود ۱۵ سال معطل مانده بود، گره گشایی شد.
وی بیان کرد: انتقال آب سد طالقان به تصفیه خانه شهر مهستان و انتقال به نظرآباد و اشتهارد و حل مشکل آب شرب گرمدره و ایجاد تعادل در آبرسانی به شهر کرج و بهره برداری از پست برق ۴۰۰ کیلوولت در باغستان و ایجاد این امکان در نظرآباد و کمالشهر و اشتهارد از اقدامات دیگر بود.
عبداللهی یادآورشد: با انسجام و همدلی و همراهی ویژه موفق به ساخت بیش از ۱۰۰ مدرسه از محل مصوبات سفر اول رییس جمهور و خیرین شدیم و با این روند تا پایان دولت سیزدهم مصمم به ساخت ۳۰۰ مدرسه به آموزش و پرورش هستیم.
وی افزود: در سطح کلان حدود هشت لکه صنعتی استان البرز به شهرک صنعتی تبدیل خواهد شود تا صاحبان صنایع بتوانند از تسهیلات و مزایای شهرک ها برخوردار شوند و بدین ترتیب پروژه های باقی مانده استان با سرعت در حال تکمیل و بهره برداری خواهد بود.
استاندار البرز گفت: در پایان ضمن تبریک عید فرخنده نوروز۱۴۰۳ برای همگان به ویژه مردم شریف و نجیب استان سرافراز و شهید پرور البرز از خداوند بهارآفرین و طراوت بخش سالی سرشار از خیر، برکت و معنویت توأم با صحت، سلامتی، سعادت به همراه احسن الحال را مسالت دارم. 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات