یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

تأیید صلاحیت ۳۰۷ البرزی برای دو کرسی نمایندگی مجلس

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با اشاره به اینکه ۵۱ درصد جمعیت استان البرز را بانوان تشکیل می‌دهند و یک میلیون و ۷۶۰ هزار نفر واجد شرایط رأی در استان البرز هستند، گفت: برای دو کرسی نمایندگی مجلس ۳۰۷ نفر در این حوزه انتخابیه تأیید صلاحیت شدند.

البرز- رمزگشانیوز؛ یحیی رمضانی روز دوشنبه ۹ بهمن‌ماه در دیدار با جمعی از بانوان موثر اجتماعی در کرج به تحلیلی ابعاد جنگ شناختی دشمن و راهکارهای مقابله با آن پرداخت و اظهار کرد: امروز دشمن نیروهای اجتماعی و سرمایه های کشور را جنگی ترکیبی و فکری هدف قرار داده است.
وی با بیان اینکه جنگ سخت دشمن امروز به جنگ نرم شناختی و پیچیده ای تبدیل شده است؛ روش‌های شناختی دشمن را از زوایای مختلف مورد اشاره قرار داد و افزود: تلاش برای حذف قوانین شرعی، اعتبار زدایی درجامعه، ناامیدسازی و ناکارآمد سازی از ابزارهای دشمن در این جنگ ترکیبی است که شناخت بانوان از مهم و پاسخ به موقع و قاطع در برابر توطئه ها می تواند خنثی کننده اهداف شوم بدخواهان کشور باشد.
فرماندار کرج با اشاره به اینکه جایگزینی نگرش‌ها و بینش‌ها بازی جدید دشمن است، تصریح کرد: از عامه مردم تا نخبگان ما تحت ترفندهای دشمنان قرار دارند و اعتقادات دینی و نگرش های اسلامی آنان نشانه گرفته شده است.
وی افزود: پایگاه محوری جوانان از مسجد به گردش در مراکز خرید بزرگ و... که با عناوین خاص رایج شده همان تغییری است که دشمن به دنبال آن است.
رمضانی شبهه آفرینی در فضای مجازی و به چالش کشیدن افکار مخاطبان و خانواده ها را از دیگر بازی های رسانه ای دشمن برشمرد و گفت: حلیه های رسانه ای برای زیر سوال بردن سرمایه های اجتماعی انقلاب ما و ساخت مستندهای پیچیده با روش تقطیع از شگردهای دشمن در جنگ فکری و شناختی است.
معاون استاندار با تاکید بر ضرورت هشیاری نسبت به فعالیت در فضاهای رسانه ای و مجازی بیان کرد: ابزار دشمن در این جنگ شناختی کسب اخبار و اطلاعات است و برای دستیابی به آن هزینه های هنگفتی را نیز متحمل می شود.
وی با بیان اینکه دشمن امروز از رگ گردن به ما نزدیکتر است، افزود: راهکار دفاع در برابر دشمن پاسخ محتوایی است.
معاون استاندار بکارگیری روش های آفندی و پدافندی را تنها پاسخ کوبنده به توطئه ها دانست و بیان کرد: متقاعد سازی و اقناع سازی جامعه در فضای مه آلودی که دشمن ایجاد کرده است باید مهمات جنگ شناختی علیه دشمنان باشد.
فرماندار کرج در ادامه با تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: ۴۵سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و جهاد تبیین در این مسیر پر فراز و نشیب باید سرلوحه اقشار مختلف جامعه باشد.
وی تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی را مهم برشمرد و با اشاره به توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: امروز جایگاه ایران اسلامی در محافل بین المللی خاص و ویژه است و با وجود تحریم ها علیه کشورمان و مشکلات اقتصادی توانسته ایم با اتکا به ظرفیت های داخلی خوش بدرخشیم.
فرماندار کرج در ادامه با اشاره به ویژگی تاب آوری نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر تمامی تحریم ها و توطئه ها وضعیت سایر کشورها را مورد مقایسه قرار داد و گفت: اثرات جنگ اوکراین و روسیه بر اقتصاد داخلی آن مبین آن است که ایران اسلامی امروز توانسته با همت جوانان و راهبردهای مقام معظم رهبری و مسئولان دولت سیزدهم جایگاه خود را در محافل بین المللی تثبیت نماید.
وی پیوستن جمهوری اسلامی به عضویت شانگهای و بریکس را نمونه‌هایی از توفیقات کشورمان برشمرد.
فرماندار کرج با بیان اینکه کشور ما ممزوج با حاکمیت علوی، فاطمی و زینبی است، گفت: سرمایه اجتماعی ما با جهاد تبیین ترمیم می شوند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه دولت سیزدهم امروز خواب و خوراک را از خود گرفته است، گفت:  در دور اول و دوم سفر ریاست محترم جمهوری به استان البرز بالغ بر ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار در استان جذب شده است.
معاون استاندار بیان کرد: پروژه‌های بزرگی امروز در جریان تکمیل و راه اندازی قرار دارد که به گشایش بار ترافیکی کمک شایان توجهی خواهد داشت.
فرماندار کرج گفت: نرخ بیکاری امروز با تلاش های دولت سیزدهم به ۶.۸ رسیده و از دو رقمی تک رقمی شده است.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت حضور زنان و مشارکت اجتماعی این قشر تصریح کرد: ۵۱ درصد جمعیت استان البرز را بانوان تشکیل می‌دهند و یک میلیون و ۷۶۰ هزار نفر واجد شرایط رأی در استان البرز هستند و برای دو کرسی نمایندگی مجلس ۳۰۷ نفر در این حوزه انتخابیه تأیید صلاحیت شدند.
رمضانی بیان کرد: از بانوان به عنوان اقشار اثرگذار انتظار می‌رود با آگاهی از توطئه‌های دشمنان زمینه‌ساز حضور حداکثری در جامعه باشند.
فرماندار کرج گفت: ۲۶ هزار نفر رأی اولی در استان داریم و جمعه هفته جاری نیز همایش بزرگ حضور را در کرج برگزار خواهیم کرد.


 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات