یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

پیام‌های صوتی و ویدئویی یک بار قابل مشاهده به تلگرام آمد

تلگرام، تصاویر و ویدئوهای یک بار قابل مشاهده را در مکالمات تک به تک، در سپتامبر سال ۲۰۲۳ معرفی کرد.

فناوری- رمزگشانیوز؛ وب سایت تِک کرانچ نوشت: تلگرام، تصاویر و ویدئوهای یک بار قابل مشاهده را در مکالمات تک به تک، در سپتامبر سال ۲۰۲۳ معرفی کرد. اکنون این شرکت، این ویژگی را به پیام‌های صوتی و ویدئویی گسترش داده است. به‌علاوه، تلگرام قابلیت توقف و ازسرگیری ضبط پیام صوتی و ویدئویی از طریق همان منو را عرضه کرده است.
این پیام‌رسان محبوب همچنین راهی را اضافه کرده تا مردم مشاهده کنند چه زمانی، گیرنده در مکالمات خصوصی تک به تک، پیام آنها را خوانده است. این قابلیت می‌تواند در تنظیمات غیرفعال شود.
این شرکت همچنین قابلیت‌های جدیدی برای کاربران پولی معرفی کرده است. اکنون کاربران پولی تلگرام می‌توانند زمان خواندن پیام خصوصی را مخفی کنند اما اگر پیامی را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته‌اند، می‌توانند آن را ببینند.
به‌علاوه کاربران پولی می‌توانند انتخاب کنند که چه کسی می‌تواند ابتدا به آنها پیام ارسال کند. آنها می‌توانند «همه» یا «مخاطبان من و کاربر پولی» را انتخاب کنند.
تلگرام ماه گذشته، قابلیت‌های جدیدی برای کشف بهتر کانال و سفارشی‌سازی عرضه کرد و سپس همان ماه، تماس‌های بهبود یافته با قابلیت رمزنگاری سر به سر را معرفی کرد که شارژ باتری را کمتر مصرف می‌کند.
تلگرام همچنین پلتفرم بات خود را به‌روزرسانی کرد تا به بات‌ها اجازه دهد به پیام‌ها واکنش نشان داده، واکنش‌ها را مدیریت کرده و به مکالمات یا موضوعات دیگر، پیام ارسال کنند.

 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات