شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

گزارش نشریه آمریکایی از شمار بی‌سابقه مجروحان ارتش اسرائیل در غزه

نیویورک سان به نقل از منابع اسرائیلی با ابراز نگرانی از شمار تلفات و مجروحان نظامی صهیونیستی از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی، ورود سیل‌آسای مجروحان ارتش به بیمارستان‌ها را بی‌سابقه خواند.

بین‌الملل- رمزگشانیوز؛ مهر نوشت: روزنامه آمریکایی نیویورک سان روز دوشنبه در گزارشی با بی‌سابقه خواندن شمار گسترده مجروحان ارتش «اسرائیل» در نتیجه عملیات گروه‌های مقاومت فلسطینی در غزه اذعان کرد که روند درمان و بازگشت آنان به زندگی عادی زمان‌بر خواهد بود.
این گزارش با اشاره به وجود یک مرکز درمانی صهیونیستی در نیویورک موسوم به «Belev Echad» که به خدمات توانبخشی و مداوای صدها نظامی مجروح صهیونیستی مشغول است از افزایش انتقال شمار مجروحان به این مرکز خبر داد.
نشریه آمریکایی نیویورک سان به نقل از «Raz Budani» یکی از مدیران این مرکز توانبخشی و درمانی در «اسرائیل» با اذعان به شمار بالای مجروحان جنگی ارتش صهیونیستی از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی از افزایش بی‌سابقه تعداد مجروحان ارتش به بیمارستان‌ها در اراضی اشغالی ابراز نگرانی کرد.
این مدیر صهیونیستی با اذعان به ورود سیل آسای روزانه مجروحان ارتش به بیمارستان‌ها در اراضی اشغالی از تبدیل شدن نمایندگی این مرکز توانبخشی در «اسرائیل» به بیمارستان برای مداوای مجروحان جنگی به علت پاسخگو نبودن شمار بیمارستان‌ها به حجم بالای مجروحان خبر داد.
به اذعان این مدیر سازمان توانبخشی صهیونیستی، جراحت بدنی سربازان ناشی از عملیات غافلگیرکننده طوفان الاقصی در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ بسیار عمیق است، اما مهار شوک وارد شده بر سربازان بسیار دشوارتر به نظر می‌رسد، زیرا آنان در روز هفتم اکتبر در مقابل مبارزان فلسطینی روز هراسناکی را تجربه کردند.
طبق اعلام رسمی رژیم صهیونیستی، تاکنون ۶۷ نظامی اسرائیلی در جریان حمله زمینی به غزه به کشته شده‌اند.
منابع خبری می‌گویند با توجه به سانسور و انحصار انتشار اخبار تلفات نظامیان صهیونیست در دست مقامات نظامی رژیم صهیونیستی و سیاست قطره چکانی ارایه اطلاعات به منظور حفظ روحیه نظامیان، شمار تلفات صهیونیست‌ها بسیار بیشتر از آمار رسمی اعلام شده از سوی آنها است. 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات