شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

۳۶ مدرسه در البرز در حال ساخت و تکمیل است

استاندار البرز با بیان این مهم که تا کنون ۸۰ واحد آموزشی مصوب سفر فروردین‌ماه ۱۴۰۱ رئیس جمهور به این استان تکمیل و بهره‌برداری شده است، مطرح کرد: اکنون نیز حدود ۳۶ مدرسه در دست ساخت داریم که به مرور در حال تکمیل است.

البرز- رمزگشانیوز؛ مجتبی عبداللهی روز شنبه در حاشیه مراسم گشایش مدارس خیرساز مشارکتی ۱۲ کلاسه زنده یاد حسن نیکنام و دمیرچی کرج اظهار کرد: اکنون نیز حدود ۳۶ مدرسه در دست ساخت داریم که به مرور در حال تکمیل است.
وی اضافه کرد: با آغاز به کار دولت سیزدهم، با توجه به ضعف جدی زیرساخت های آموزشی و پرورشی در استان البرز، موضوع مدرسه سازی مورد توجه ویژه قرار گرفت.
عبداللهی بیان کرد: در استان البرز با توجه به تعامل ویژه سازمان نوسازی مدارس کشور و مشارکت پرشور خیرین مدرسه ساز، تحولات بزرگی در قالب نهضت مدرسه‌سازی شکل گرفت.
وی افزود: مصمم هستیم با همین جدیت و پیگیری های مضاعف و جلب مشارکت شهرداری ها جهت تامین اراضی مناسب، تعهدات خود را که همان ساخت ۲۰۰ مدرسه تا پایان دولت سیزدهم است، به نتیجه برسانیم.
در سفر رئیس جمهور به استان البرز ساخت ۱۰۰ مدرسه به تصویب رسید که استاندار قول داد با همکاری خیرین این تعداد مدرسه را به ۲۰۰ واحد آموزشی افزایش دهد.

 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات