چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

معاون اقتصادی استانداری البرز در بازدید شبانه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرج:

گشت‌های مشترک نظارتی ویژه شب یلدا در استان البرز فعال شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز به صورت سرزده در تعدادی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهر کرج  حضور پیدا کرد تا وضعیت تامین کالاهای اساسی در بازار را میدانی مورد پایش و ارزیابی قرار دهد. عدم عرضه کالاها خارج از قیمت مصوب و ایجاد گشت های مشترک نظارتی ویژه شب یلدا در سطح استان از تاکیدات معاون استاندار در این بازدید بود.

به گزارش رمزگشانیوز؛ سیف اله اسداللهی شامگاه دوشنبه در بازدید از فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه و شهروند در سطح شهرستان کرج ضمن ارزیابی وضعیت ذخایر کالاهای اساسی و قیمت عرضه اقلام مصرفی مردم در بازار، طی گفت وگو با کارکنان فروشگاه‌ها و تعدادی از شهروندان، کیفیت کالاهای عرضه شده را نیز از سوی مردم جویا شد.

 وی در جریان این بازدید با اشاره به ابراز رضایت شهروندان نسبت به کنترل قیمت کالاها گفت: دستور دکتر عبداللهی استاندار البرز مبنی بر رصد وضعیت بازار با قوت پیگیری شده و تداوم خواهد داشت.

اسداللهی تصریح کرد: در شرایط سخت اقتصادی یکی از وظایف ابلاغی به فروشگاه ها، ارائه کالاهای اساسی با قیمت مصوب می‌باشد.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری البرز تاکید کرد: عرضه هرگونه کالا با قیمت سلیقه ای در بازار با جریمه صنف متخلف همراه خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به نزدیک شدن ایام طولانی ترین شب سال و آیین سنتی شب یلدا گفت:  گشت‌های نظارت و بازرسی از فروشگاه‌ها و مراکز عرضه کالاهای اساسی در استان با جدیت تداوم خواهد داشت.
 
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات