پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز مطرح شد:

تأکید بر پیگیری قاطع و جلوگیری از تضییع حقوق عامه

 «حسن مددی» دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در البرز و امام‌جمعه کرج با حضرت آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش رمزگشانیوز ؛ آیت‌الله حسینی همدانی در این جلسه ضمن تشکر و تقدیر از تلاش‌های دستگاه قضایی استان، بر پیگیری قاطع و جلوگیری از تضییع حقوق عامه تأکید کردند و مبارزه جدی با فساد را خواستار شدند.

ایشان در ادامه با تأکید بر رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی برای این امور مواردی را تذکر داده و در رابطه با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در استان، یادآور شدند: در بحث ساخت‌وسازهای غیرمجاز همه را به چشم ببینید و بدون هیچ تبعیض و چشم‌پوشی مطابق قانون عمل کنید.

گفتنی است در ابتدای این جلسه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در سخنانی با بیان اینکه هرگز از حقوق عامه کوتاه نمی‌آییم و قاطعانه عمل می‌کنیم، بیان داشت: ترک فعل مسئولیت قانونی را جهت حقوق عامه تذکر داده‌ایم.

وی با بیان اینکه در خصوص آسیب‌های اجتماعی، کودکان کار، متکدیان و ساخت‌وسازهای غیرقانونی در بخش شهر را از شهرداری خواسته‌ایم، عنوان کرد: در برخورد با متخلفین هم سعی کرده‌ایم کار مردم متوقف نشود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه در برخورد با مجرمان با انذار و بازدارندگی عمل کرده‌ایم، اظهار داشت: برخی از طرح‌های تفضیلی احتیاج به بازنگری و تصحیح دارد.

مددی در ادامه ضمن اظهار تأسف از اینکه بعضی از دستگاه‌ها به وظایف خود عمل نمی‌کنند، گفت: برخی دستگاه‌ها با بی‌توجهی به وظایف خود برای دستگاه قضایی بار اضافه درست می‌کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در خاتمه با اشاره به عزم جدی دستگاه قضایی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، خاطرنشان ساخت: دستگاه قضایی هزینه‌های مبارزه با مفاسد را پذیرفته است.
لینک کوتاه
اخبار مرتبط
نظرات شما
0 نظر
ارسال نظرات